litografie
17,5 x 12,5 cm
Signatura: PD C Bouda, LD monogram CB v tisku
44,5 x 29,5 cm
Signatura: PD K Svolinsky, monogram KS v tisku, PU monogram 1957 KS v tisku
olej, sololit
37 x 90 cm
Signatura: PD monogram A. V.
44 x 29,5 cm
Signatura: PD K Svolinský, monogram KS 1958 v tisku
39,5 x 21 cm
Signatura: PD Bělohlávek
kovová plastika, kamenný podstavec
11 x 21,5 x 8 cm
Signatura: zezadu monogram RS
dřevoryt, autorský tisk
33,5 x 24 cm
Signatura: PD Zdeněk Mézl, LD monogram M v tisku
lept 62/110
24 x 34 cm
Signatura: PD Jar. Vodrážka
mezzotinta 81/100
29,5 x 20,5 cm
Signatura: PD Igor Benca 1992
barevná litografie
27 x 37 cm
Signatura: PD Mašek V.
barevný lept 3/10
29,5 x 22,5 cm
Signatura: PD Zdenka Braunerová
monotyp, tisk z barevné koláže
37 x 25 cm
Signatura: PD Janoušek
suchá jehla 2/6
37,5 x 27,5 cm
Signatura: PD Janoušek
barevná suchá jehla 6/10
29,5 x 22,5 cm
Signatura: PD Janoušek 92
2007
2 x barevný lept
14,5 x 14,5 / 9,5 x 14,5 cm
Signatura: U Peter Klúčik 2007
kolorovaná suchá jehla, autorský tisk
29,5 x 19,5 cm
Signatura: PD A. Antonová 01
monotyp
21,5 x 19 cm
Signatura: PD V. Míčko
monotyp
25 x 18 cm
Signatura: PD V. Míčko
monotyp
24,5 x 19,5 cm
Signatura: PD V. Míčko
barevná litografie, ruční papír 1778/2000
42 x 26,5 cm
Signatura: PD Dali, Salvador Dali v tisku, LD slepotiskové razítko G Dali
barevná litografie, ruční papír 335/2000
52,5 x 29,5 cm
Signatura: PD Dali, LD slepotiskové razítko G Dali
14,5 x 10,5 cm
Signatura: UD Klápště 93, monogram K/93 v tisku
suchá jehla 37/70
11,5 x 8 cm
Signatura: PD Klápště 93
12 x 8 cm
Signatura: neznačeno