plastika, sklo, dřevo, kamenný podstavec
v. 13,5 cm + 3 cm podstavec
Signatura: autorský štítek V. Urban na podstavci
reliéf, olověný odlitek
25,5 x 18,5 cm
Signatura: sign. na rubu Olbram Zoubek
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
asambláž, olej, dřevěné desky
21 x 14 cm
Signatura: UN monogram M 71
bronzový reliéf
36,5 x 10,5 cm
Signatura: zezadu O Zoubek