originální barevná fotografie
23,5 x 30,5 cm
Signatura: PD Jan Saudek
olej, plátno
55 x 76 cm
originální fotografie
40 x 30 cm
Signatura: PD Jan Saudek
plastika, sklo, dřevo, kamenný podstavec
v. 13,5 cm + 3 cm podstavec
Signatura: autorský štítek V. Urban na podstavci
6 x originální barevná fotografie
6 ks 25 x 20 cm
Signatura: 1 x PD Jan Saudek
19,5 x 10 cm
Signatura: UD Ota Janeček
olej, lepenka, asambláž, sklo
27 x 34 cm
Signatura: PD monogram V. U. 85, na rubu V. Urban 85
5 x linoryt
7,5 x 7,5 / 3 x 3,5 cm
Signatura: 5 x Ota Janeček
2 x litografie (80/200), linoryt
20,5 x 14,5 / 8 x 9,5 cm
Signatura: 3 x Liesler
5 x patinovaná sádrová plastika
v. 5 / 12,5 cm
1985, 1983, 1971
4 x litografie
20,5 x 14,5 / 13 x 8,5 cm
Signatura: 4 x Liesler (85, 83, 71)
serigrafie, tisk
14,5 x 16,5 cm
Signatura: neznačeno
olej, lepenka
50 x 66 cm
Signatura: PD S.Haptmann
serigrafie, tisk
13,5 x 17,5 / 18,5 x 19 cm
Signatura: neznačeno
21 x 31,5 cm (výřez)
Signatura: PD JŽidlický
19 x 20 cm
Signatura: neznačeno
barevná serigrafie
11 x 17,5 cm
Signatura: neznačeno
lept 11/100
23 x 29 cm
Signatura: PD Aleša Vaic
18,5 x 20 cm
Signatura: neznačeno
18,5 x 20 cm
Signatura: neznačeno
1992, 1996
barevný lept 41/80, Lept 25/69, tisk
11 x 6,5 / 11,5 x 10 / 5,5 x 7 cm
Signatura: PD Alena Laufrová, J. Prášil 92, Josef Paleček
dřevoryt, 2 x linoryt
16 x 12,5 / 3 x 3,5 cm
Signatura: 3 x Ota Janeček
4 x linoryt
3,5 x 4,5 / 7 x 9,5 cm
Signatura: 3 x Ota Janeček, 1 x Janeček
litografie, akvarel / tisk
16 x 6,5 / 20 x 14 cm
Signatura: 1 x UD Zívr