1970, 1982, 1984
3 x kresba tuší
21 x 13 / 15,5 x 22 cm
Signatura: PD monogram J. L. 70, UD Jolanta 2. 6. 1982, PD Jolanta
olej, lepenka
50 x 70 cm
Signatura: PD Rabas 29
2 x linoryt (59/80)
18 x 27 / 18 x 26,5 cm
Signatura: 2 x PD V. Kotasová
30. léta 20. stol.
suchá jehla 27/30
13,5 x 13,5 cm
Signatura: PD Grossman
olej, plátno
86 x 57 cm
Signatura: PD Alex. Jakesch
2010
30 x 21 cm
Signatura: PD Trinkewitz 2010, na rubu Karel Trinkewitz 2010 Trinkewitz
koláž, tempera, karton
38,5 x 48,5 cm (výřez)
Signatura: UD S. Kovařík 60.
proláž
14,4 x 10 cm
Signatura: na rubu monogram J. K.
kombinovaná technika, tuš
17,5 x 19,5 cm
Signatura: UD Vít Ondráček 97
suchá jehla, autorský tisk 2/10
9,5 x 7 cm
Signatura: PD Kučerová 76
2003
olej, plátno
60 x 90 cm
Signatura: na rubu 2003 Jakub Špaňhel
2012
malba tuší, pastel
14 x 19 cm
Signatura: PD Pad 2012
lept 57/63
15,5 x 11 cm
Signatura: PD Istler 47, LD monogram I v tisku
akvarel
40 x 75,5 cm (výřez)
Signatura: PD M. Štolfa 59.
barevný lept, autorský tisk
12,5 x 10 cm
Signatura: PD Istler
9,5 x 7,5 cm
Signatura: UD Istler 95
1939-1941
olej, plátno
80 x 100 cm
Signatura: LD Josef Zamazal, PD 1939 - 41
olej, deska
76,5 x 42 cm
Signatura: PD M. Klvaňa 63
2013
2 x kombinovaná technika
4 x 5 / 11 x 9,5 cm
Signatura: PD Pavla Aubrechtová, PD V. Gebauer 13
barevná litografie, autorský tisk
21,5 x 16 cm
Signatura: PD Barbora Šalamounová 1995
zlacený reliéfní tisk, autorský tisk
21 x 15 cm
Signatura: UD O Zoubek
stukturální grafika, lept č. 28
23 x 16 cm
Signatura: PD Málek 1963
8,5 x 12 cm
Signatura: UD Wielgus 91
barevná litografie 89/90
22,5 x 15 cm
Signatura: PD Igor Ševčík 1980