kresba tuší, běloba
26 x 26 cm
Signatura: PD Fr. Hudeček 1.-2.VIII.1978
olej, sololit
70 x 98,5 cm
Signatura: LD monogram AV
18 x 18 cm
Signatura: PD Fr. Hudeček 77
fotografie
17,5 x 15 cm
Signatura: na rubu V. Kordoš
fotografie
17,5 x 15 cm
Signatura: na rubu V. Kordoš
akvarel
50 x 40,5 cm (výřez)
Signatura: PD Ed. Milén
frotáž, grafit, pastel
38 x 26 cm
Signatura: na rubu 1982 / Klára Bočkayová
2012
grafický list 1/37
29,5 x 21 cm
Signatura: LD Svätopluk Mikyta 2012
olej
27 x 44 cm (výřez)
Signatura: LD Trunečka-Prostějovský, na rubu autorské razítko
olej, lepenka
44 x 47 cm
Signatura: PD nečitelná
59,5 x 84 cm
Signatura: PD D. Chatrný 85
lept, autorský tisk
11 x 7,5 cm
Signatura: PD Fr. Hudeček 45
2006
akvarel, tisk
52,5 x 47 cm
Signatura: LD R. Fila 06
38 x 28 cm (výřez)
Signatura: PD Zábranský
29,5 x 41,5 cm
Signatura: PD Zábranský
2002
grafický list
27,5 x 19,5 cm
Signatura: na rubu Wojnar 2002
olej, plátno
40,5 x 31,5 cm
Signatura: PD F. Kubíček
21,5 x 12 cm
Signatura: na rubu Tamara Klimová / 1988
akvarel, pastel, tužka, ruční papír
60,5 x 42 cm
Signatura: PD Malina 86
litografie
15 x 43 cm (výřez)
Signatura: LD F. Bílkovský, PD F Bilkovský v tisku
2004
akvarel, tisk
52 x 47 cm
Signatura: LD R. Fila 04
kresba tužkou, lepenka
72 x 51 cm
Signatura: PD Ondřej Michálek 1980
lept 41/60
18,5 x 12 cm
Signatura: UD B Krátký 90
21,5 x 17 cm (výřez)
Signatura: LD Tamchyna