1963-2009
serigrafie 24/25
50 x 50 cm
Signatura: PD M. Dobeš, UD 1963-2009
suchá jehla 11/15
24,5 x 16 cm
Signatura: UD M. Štěpánek 45
suchá jehla 12/15
24,5 x 16 cm
Signatura: UD M. Štěpánek 45
1963-2009
serigrafie 24/25
50 x 50 cm
1963-2009
serigrafie 24/25
50 x 50 cm
suchá jehla 11/15
24,5 x 16 cm
Signatura: UD M. Štěpánek 45
suchá jehla 11/15
22 x 22 cm
Signatura: UD M. Štěpánek 45
1963-2009
serigrafie 24/25
50 x 50 cm
suchá jehla 11/15
16 x 24,5 cm
Signatura: UD M. Štěpánek 45
suchá jehla 11/15
16 x 24,5 cm
Signatura: UD M. Štěpánek 45
1963-2009
serigrafie 24/25
50 x 50 cm
suchá jehla 11/15
16 x 24,5 cm
Signatura: UD M. Štěpánek 45
suchá jehla 11/15
16 x 24,5 cm
Signatura: UD M. Štěpánek 45
23,5 x 17,5 cm
Signatura: LD Z. Braunerová
suchá jehla 11/15
24,5 x 17,5 cm
Signatura: UD M. Štěpánek 45
kombinovaná technika, akvarel, tužka
7 x 10 cm
suchá jehla 11/15
24,5 x 16 cm
Signatura: UD M. Štěpánek 45
1924
barevný dřevoryt, č. 4
21 x 26 cm
Signatura: PD A. Macková, 24, monogram AM v tisku
15,5 x 19,5 cm
Signatura: PD Zdeněk Juna
2009
barevná litografie 7/100
52,55 x 69 cm
Signatura: LD Singer 09
2009
barevná litografie 96/100
37,5 x 53,5 cm
Signatura: PD R. Franta 09
2009
barevná litografie 12/100
37,5 x 53,5 cm
Signatura: PD J. Valečka / 2009
olej, lepenka
24,5 x 35 cm
Signatura: PD Lukášek, na rubu na štítku autorské razítko
2010
barevná litografie 87/100
49 x 34 cm
Signatura: PD Zbyšek Sion 2010