tisk
28 x 35,5 cm
Signatura: PU Jankovič 74 v tisku
tisk
35,5 x 28 cm
Signatura: LN Jankovič 74 v tisku
tisk
34,5 x 27 cm
Signatura: PD Jankovič 74 v tisku
tisk
40,5 x 28,5 cm
Signatura: neznačeno
tisk
34 x 28,5 cm
Signatura: UD Jankovič 74 v tisku
61 x 45,5 cm (výřez)
Signatura: PU Kars, LD 1928
barevná serigrafie
19 x 26 cm
Signatura: UD Jankovič
1917
20,5 x 22 cm
Signatura: PD monogram H. F. 1917, LD Hana Fillová, Holandsko 1917
olej, lepenka
37 x 55 cm
Signatura: PN Mertlík 43
53 x 36,5 cm
Signatura: PD nečitelná 38
olej, plátno
65 x 50,5 cm
Signatura: PN V. Sychra 40
8 x suchá jehla 4/11
24,5 x 17,5 / 10,5 x 8,5 cm
Signatura: 8 x PD E. Nevan 45
olej, malířská lepenka
32 x 40 cm
Signatura: PN V. Beneš
17 x 13 cm
Signatura: PD Marie Filippovová 01
strukturální grafika
19 x 21 cm
Signatura: UD Jan Hladík 1969
akvarel, tužka
12 x 11,5 cm
Signatura: PD Štyrský 1920
2012
kombinovaná technika, tempera, karton
14 x 19 cm
Signatura: PD I. Ouhel
19 x 11 cm
Signatura: PD Lehoučka, D monogram JHL 1967 v tisku
1951
olej, plátno
100 x 81 cm
Signatura: PD K. Holan 51
kresba tuší, pastel
25 x 17 cm
Signatura: PD Valter K.
1954
litografie
18 x 12,5 cm
Signatura: PD M Švabinský, LD monogram MŠ v tisku
lept 29/60
13,5 x 10,5 cm
Signatura: PD K. Šafář
olej, překližka
33 x 50 cm
Signatura: LD Al. Kalvoda
barevný lept 29/30
20 x 12,5 cm
Signatura: PD L. Jandová 78