koláž, skládaný karton, kresba tužkou
65 x 96 cm
Signatura: sign. PD R. Valenta 86
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
akryl, koláž, karton, deska, autorská adjustace
82 x 68 cm
Signatura: sign. na rubu monogram JK 77
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
2 x oboustranný kovový reliéf
44 x 42 / 45 x 41 v. 145 cm
Signatura: sign. 2 x zestrany Eva Kmentová
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
matrice, strukturální grafika
35 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu V. Boudník 68
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
perforovaný plech, plaňky
74 x 98 cm
Signatura: sign. na rubu Alena Kučerová 1994, na štítku Alena Kučerová 1994
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
1975-1976
olej, plátno, překližka
120 x 120 cm
Signatura: sign. na rubu 1975-76 F. Kyncl
Vyvolávací cena: | 170 000 Kč |
kombinovaná technika, provaz, deska, autorská adjus
127 x 99 cm
Signatura: sign. na rubu autorské reliéfní razítko Přibyl 1977
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
1965-1970
akryl, plátno
70 x 70 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Kubíček / 1965-1970
2016
asambláž, desky, kov, kresba tužkou
63 x 61 cm
Signatura: sign. na rubu Kolíbal 2016
Vyvolávací cena: | 210 000 Kč |
1991-1992
akryl, plátno
45 x 45 x 45 cm
Signatura: sign. na rubu na blindrámu Milan Grygar 1991-92
asambláž, igelit, polystyren, rám
47,5 x 49,5 cm
Signatura: sign. na rubu na štítku Wojnar 71
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
optický reliéf, asambláž, tempera, autorsky adjusto
100 x 100 cm
Signatura: sign. na rubu Hilmar Jiří 70, na štítku Hilmar Jiří
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
2009
asambláž, guma, písek, autorský rám
50 x 50 cm
Signatura: sign. na rubu na štítku Wojnar 2009
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
kombinovaná technika, enkaustika, asambláž, mince,
215 x 125 cm
Signatura: sign. UD na autorském štítku Vladimír Merta
olej, plátno
200 x 250 cm
Signatura: sign. na rubu Theodor Pištěk 1995
Vyvolávací cena: | 2 900 000 Kč |
barevný pastel
101 x 73 cm
Signatura: sign. na rubu K. Malich 1989
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej, plátno
170 x 145 cm
Signatura: sign. na rubu A. Lamr 87
akryl, plátno
100 x 80 cm
Signatura: sign. na rubu Milan Knížák
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
2016
olej, plátno
160,5 x 145,5 cm
Signatura: sign. na rubu 2 x Jan Merta 2016
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
olej, plátno
146 x 160 cm
Signatura: sign.na rubu Kokolia / 1993
Vyvolávací cena: | 340 000 Kč |
objekt, dřevo, držadlo
18 x 67 x 13 cm
Signatura: sign. zespodu František Skála
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, plátno
105 x 105 cm
Signatura: sign. na rubu J. Kovanda / 1989
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
2018
asambláž, barvy, deska
200 x 87 cm
Signatura: sign. na rubu 2018 / Jiří Černický + Ladislav Vondrák
1636
15 x 12,5 cm
Signatura: sign. UD Rembrandt 1636 v tisku
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |