kolorovaný lept 20/80
14 x 9,5 cm
Signatura: PD J. Šerých 86
lept 13/20
24,5 x 30,5 cm
Signatura: PD V. Houf 73
barevná litografie 67/70
15 x 10,5 cm
Signatura: PD J. Šerých 82
barevná litografie 73/100
10,5 x 8 cm
Signatura: PD J. Šerých 84
2000
lept 134/180
19 x 15 cm
Signatura: PD J. Pileček 2000
11,5 x 9,5 cm
Signatura: neznačeno
dřevoryt, akvarel 201/300
19 x 11,5 cm
Signatura: PD F. Muzika 46
barevná serigrafie 15/130
18 x 18 cm
Signatura: PD Jan Rajlich 80
monotyp
38 x 27,5 cm
Signatura: PD Lesková 1963
2 x suchá jehla
6,5 x 10,5 / 8,5 x 8 cm
Signatura: 2 x UD V Komárek
akvarel
15,5 x 22 cm (výřez)
Signatura: PD Fr. Kocourek
lept 54/60
19,5 x 14,5 cm
Signatura: PD Strýček 78
suchá jehla 20/80
14,5 x 11 cm
Signatura: PD J. Jíra 86.
barevný lept 142/200
8,5 x 11,5 cm
Signatura: PD Anna Khunová
barevná litografie
16 x 12 cm
Signatura: UD Vlad Suchánek
lept 8/40
42 x 31,5 cm
Signatura: PD Václav Houf 71
suchá jehla 70/170
15,5 x 11,5 cm
Signatura: PD Olga Cechová 1994
barevná litografie
15 x 11 cm
Signatura: UD Roučka
barevná litografie 143/200
33 x 24 cm
Signatura: PD C Bouda, monogram CB v tisku
2006
barevná serigrafie 7/25
51,5 x 75 cm
Signatura: PD M. Dobeš, UD 2006
tempera, tužka, karton
52 x 72 cm
Signatura: na rubu 28. července 1988 / Milan Maur
grafický list 3/6
50,5 x 39,5 cm
Signatura: PD Juraj Deák, LD 1968
mezzotinta
8,5 x 13 cm
Signatura: neznačeno
grafický list 3/6
42 x 63,5 cm
Signatura: PD Juraj Deák, LD 1969