14,5 x 9,5 cm
Signatura: UD A Born
14,5 x 9,5 cm
Signatura: UD A Born
14,5 x 9,5 cm
Signatura: UD A Born
90. léta 20. stol.
reliéfní tisk 76/100
18 x 14,5 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
2 x litografie
19,5 x 13 / 20,5 x 13 cm
Signatura: neznačeno
1988 / 1946
tisk, ruční papír / fotografie
20,5 x 14,5 / 9 x 6,5 cm
Signatura: pod básní Jan Smetana, LD Smetana 88 v tisku
lept 60/100
5 x 3,5 cm
Signatura: PD Istler 94
litografie, akvarel
17 x 7,5 cm
Signatura: LD Zívr
litografie, akvarel
18 x 11 cm
Signatura: LD Zívr
litografie, akvarel
11 x 15,5 cm
Signatura: PD Zívr 1971
litografie, akvarel
17,5 x 7 cm
Signatura: PD Zívr
litografie, akvarel
17,5 x 9,5 cm
Signatura: LD Zívr
13 x 8,5 cm
Signatura: UD Ota Janeček
barevná suchá jehla
14,5 x 10,5 cm
Signatura: PD Ota Janeček
2 x litografie
19 x 10,5 / 10,5 x 19 cm
Signatura: 2 x L. Jiřincová
2 x dřevoryt
22 x 9,5 / 13,5 x 9,5 cm
Signatura: 2 x K Svolinský, monogram KS v tisku
5 x linoryt
7,5 x 7 / 3 x 4 cm
Signatura: 5 x Ota Janeček
barevná litografie
12,5 x 18 cm
Signatura: PD monogram F. B. v tisku
lept 20/50
9 x 9 cm
Signatura: PD Kábrt Jos.
lept 4/50
15 x 11 cm
Signatura: PD Kábrt Jos. 80
9,5 x 7,5 cm
Signatura: PD Kábrt Jos.
11 x 9 cm
Signatura: PD Kábrt Jos. 80
olej, plátno
60 x 49 cm
Signatura: neznačeno
11 x 9 cm
Signatura: PD Kábrt Jos. 80