olej, sololit
46 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD O. Janeček 83
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, plátno
54 x 73 cm
Signatura: sign. PD Ota Janeček 87, na rubu Ota Janeček 87
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, lepenka
42,5 x 31 cm
Signatura: sign. PD monogram V. H.
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
46,5 x 38,5 cm
Signatura: sign. PD P. Kotík
bronzová plastika, kamenný podstavec
v. 19 cm
Signatura: sign. na plintě Ota Janeček
olej, sololit
23 x 48 cm
Signatura: sign. PD Beneš 75, na rubu Vlastimil Beneš
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
48 x 65 cm
Signatura: sign. PD Beneš 66, na rubu Beneš Vlastimil
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
koláž
22,5 x 16 cm
Signatura: sign. PD monogram JK 63, na rubu Jiří Kolář 80
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
kombinovaná technika, koláž, kresba, karton
84,5 x 59 cm
Signatura: sign. na rubu Věra Janoušková 1997
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
23,5 x 23 cm
Signatura: sign. LD J. Vyleťal, PD monogram JV
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
chiasmáž, asambláž, deska
40 x 30 cm
Signatura: sign. na rubu Jiří Kolář 1965
37 x 49 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Hella Guth 53, na rubu Hella Guth
Vyvolávací cena: | 20 000 Kč |
olej, sololit
17 x 25 cm
Signatura: sign. UD Matal 82, na rubu B. Matal 82
Vyvolávací cena: | 32 000 Kč |
kombinovaná technika, tempera, kvaš, vrypy, karton
54 x 45 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Endre Nemes 1950
kombinovaná technika, akvarel, karton
19 x 21 cm (výřez)
Signatura: sign. UD Adriena Šimotová 67
28 x 16 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Adriena Šimotová 64
1993-1994
48 x 65 cm
Signatura: sign. PD M. Rittstein 93-94
aktivní, strukturální grafika
23 x 17 cm
Signatura: sign. UD Vladimír Boudník 1960
kombinovaná grafická technika, strukturální grafika
34 x 17 cm
Signatura: sign. UD V. Boudník 1963.
Vyvolávací cena: | 26 000 Kč |
magnetická grafika
17 x 27 cm
Signatura: sign. UD Vladimír Boudník 1965 - VIII.
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
kovová matrice, aktivní grafika
9 x 15 cm
Signatura: sign. LU V. Boudník
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
akvarel, ruční papír
44 x 57,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Načeradský 66
Vyvolávací cena: | 16 000 Kč |
koláž, kresba tužkou, perem, ruční papír
52,5 x 38,5 cm
Signatura: sign. PD J Králík 95
koláž, akvarel, kresba tuší
37,5 x 26,5 cm
Signatura: sign. PD monogram 20. 10. 1973
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |