2002
tisk
27,5 x 20,5 cm
Signatura: LD M. Kunc, PD 2002
koláž
17 x 13 cm
Signatura: PD K. Vysušil 80.
2002
tisk
24 x 18 cm
tisk
19,5 x 18 cm
Signatura: LD M. Kunc, PD 2001
tisk
17,5 x 20 cm
1951
lept 5/8
15,5 x 24 cm
Signatura: PD Istler 51
2002
tisk
24,5 x 18,5 cm
2002
tisk
22,5 x 17,5 cm
11 x 14,5 cm
Signatura: PD Křížek 58
2002
tisk
18 x 24 cm
olej, malířská lepenka
27 x 40,5 cm
Signatura: LD Salcaman 49
2002
tisk
19 x 18 cm
kombinovaná technika, tisk
43 x 47,5 cm
Signatura: UD R. Fila 98
kombinovaná technika, akryl, sololit
14,5 x 20,5 cm
Signatura: na rubu 1984 / monogram K. L.
2012
pastel, grafit
26 x 17 cm
Signatura: na rubu Marian Meško
koláž, olej, pláno, sololit
23 x 34 cm
Signatura: PD monogram KL
kresba tuší, tužka, fix
20,5 x 30,5 cm
Signatura: PD Adamčiak
kresba tuší, tužka, fix
21 x 31 cm
Signatura: PD Adamčiak
barevná serigrafie, autorský tisk
28,5 x 43,5 cm
Signatura: PD Mlynárčik 1994
kresba uhlem
27 x 20 cm
Signatura: PD Ant Procházka
lept, ruční papír 1/30
29,5 x 24,5 cm
Signatura: PD M Dobeš
pastel, plátno na lepence
19,5 x 32 cm
Signatura: LD Janeček 67
kombinovaná technika, akvarel, tuš
30 x 17 cm
Signatura: na rubu Mlynárčik Alex / 1964
30. léta 20. stol.
akvarel, karton
25 x 38,5 cm (výřez)
Signatura: PD monogram W. N.