olej, plátno
35 x 72 cm
Signatura: LD V. Koutský 69
barevná litografie 299/300
31,5 x 40,5 cm
Signatura: PD V. Beneš
2003
počítačová grafika, autorský tisk
25,5 x 25,5 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 03
2003
25,5 x 25,5 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 03
2003
25,5 x 25,5 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 03
barevná litografie 55/200
50 x 61,5 cm
Signatura: PD R. Wiesner 59
grafický list
22,5 x 16,5 cm
Signatura: PD Kratina 64
grafický list
21 x 16,5 cm
Signatura: PD Kratina
lept 46/180
37 x 26,5 cm
Signatura: UD Anderle
grafický list
22 x 16 cm
Signatura: PD Kratina
grafický list
22,5 x 16 cm
Signatura: PD Kratina 64
barevná litografie 93/100
26 x 44 cm
Signatura: PD V. Fiala, monogram VF 66 v tisku
grafický list
27 x 19 cm
Signatura: PD Kratina 64
barevná serigrafie
26,5 x 29 cm
Signatura: UD Urbásek 85
kombinovaná technika, papír
33 x 39 cm
Signatura: PD K Svolinský
kresba uhlem
34 x 42 cm
Signatura: LD nečitelná pod dedikací
lept 1/50
23,5 x 24 cm
Signatura: PD Václav Houf 70
grafický list, novinový papír
18,5 x 26 cm
Signatura: PD monogram P X 1960
kresba kuličkovým perem
20 x 12,5 cm
Signatura: PD monogram P
1900
akvarel
40 x 15,5 cm
Signatura: PD monogram LN 1900
kresba kuličkovým perem
29,5 x 18 cm
Signatura: PD monogram P
kresba kuličkovým perem
30 x 10 cm
Signatura: PD monogram P
akvarel
31,5 x 40 cm
Signatura: neznačeno
grafický list
38 x 20 cm
Signatura: neznačeno, PD 19.7.62