litografie, III. stav 6/15
32 x 23 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1960
ofset 8/60
40 x 29 cm
Signatura: PD Juraj Meliš 74 v tisku
ofset 8/70
33,5 x 29 cm
Signatura: PD Juraj Meliš 75 v tisku
kresba perem
20,5 x 33,5 cm (výřez)
Signatura: PD Košvanec
ofset 8/70
29 x 40 cm
Signatura: PN Juraj Meliš 75 v tisku
ofset 8/60
38,5 x 29 cm
barevná litografie
42,5 x 29 cm
ofset 8/50
29 x 39,5 cm
litografie 4/12
24 x 22 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1957, 57 Jánuš Kubíček v tisku
ofset 8/90
40 x 29 cm
Signatura: na rubu Juraj Meliš
ofset 8/50
40 x 29 cm
Signatura: PN Juraj Meliš 74 v tisku
23 x 15 cm
Signatura: PD Jar Dobrovolský, LD monogram JD v tisku
ofset 8/60
31,5 x 29 cm
ofset 4/50
33 x 29 cm
ofset 8/60
29 x 35 cm
barevná litografie 42/200
12 x 15,5 cm
Signatura: UD K Beneš 81
20 x 19 cm
Signatura: PD Chad, na rubu Chad
kresba uhlem
40 x 31,5 cm
Signatura: PD Lin Procházková
grafický list
30 x 21 cm
Signatura: PD Kratina 65
48 x 61 cm
Signatura: PD Juraj Meliš 81
1918
akvarel
18,5 x 22 cm (výřez)
Signatura: PD J. Vlček / 1918
kresba tužkou, tuš, barva
35 x 69 cm
Signatura: neznačeno
kresba tužkou, pastel
42,5 x 40 cm
Signatura: PD J. Lindovský 79
barevné křídy
23,5 x 31,5 cm (výřez)
Signatura: PD Janeček-Pardubský