grafický list
19 x 15 cm
Signatura: PD Macháček 82
1913
kresba tužkou, akvarel, běloba
37 x 45,5 cm
Signatura: PD T. F. Šimon, UD monogram TFŠ 1913
grafický list
19 x 15 cm
Signatura: PD Macháček 82
tisk
8 x 13 cm
Signatura: PD / LN Adamčiak
frotáž
51,5 x 59 cm
Signatura: na rubu monogram K. B. 1982
olej, plátno
45 x 55 cm
Signatura: PD Al. Kalvoda
olej, sololit
37 x 26,5 cm
Signatura: LD F. Engelmüller 1930
1968 - 1969
serigrafie, kresba fixem, kuličkové pero
70 x 50 cm
Signatura: PD Stano Filko 1968-69
barevný ofset 32/50
35 x 47,5 cm
Signatura: PD D. Fischer 76
kolem 1909
akvarel, tempera, kvaš, karton
61 x 46 cm
barevný ofset 16/50
48 x 33 cm
Signatura: PD D. Fischer 76
koláž, barevná serigrafie, ofset, ruční papír, autorský tisk
42 x 60 cm
Signatura: PD D. Fischer 78
originální fotografie
29,5 x 24 cm
Signatura: PD Jan Saudek
olej, sololit
135 x 340 cm
Signatura: LN J. Pešicová 76, UN Pešicová 76
originální fotografie
30,5 x 39 cm
Signatura: PD Jan Saudek
originální fotografie
40 x 30 cm
Signatura: PD Jan Saudek
kombinovaná technika, asambláž, olej, tuš, dřevo
110 x 150 cm
Signatura: PD I. Vožniaková 1998
originální fotografie
23,5 x 30,5 cm
Signatura: PD Jan Saudek
originální fotografie
40,5 x 29 cm
Signatura: PD Jan Saudek, UD August 7, 1885 Jan
1987 - 1988
olej, plátno
kombinovaná technika, koláž, textilie, olej, plátno
108 x 72 cm
Signatura: PD Huhaba 87, na rubu Václav Stratil
olej, vrypy, plátno
64 x 98 cm
Signatura: PN V. Zykmund 47
1896-97
dřevěná plastika
v. 34 cm
1954
kombinovaná technika, akvarel, uhel, karton
85 x 58,5 cm (výřez)
Signatura: UD Jan Bauch 1954.