2010
barevná litografie 63/90
30,5 x 29 (50 x 71 list) cm
Signatura: PD Petr Nikl 2010
2004
barevná litografie 77/100
37,5 x 52,5 cm
Signatura: PD F. Matoušek, 04
2009
litografie 76/100
30,5 x 46,5 cm
Signatura: PD J. Bolf 2209
barevná litografie 49/60
34 x 50 cm
Signatura: UD V. Komárek
litografie 80/100
44 x 19 cm
Signatura: PD Chlupáč M. 95
barevná serigrafie 50/100
37 x 36 cm
Signatura: PD Kokolia 99
2010
barevná serigrafie 16/100
30 x 30 cm
Signatura: PD Kopecký 010
2005
barevná serigrafie 92/1100
49,5 x 35 cm
Signatura: PD monogram MM05
2004
barevná litografie 44/70
42 x 29 cm
Signatura: LD Jiří Šalamoun 2004
barevná serigrafie 92/100
42 x 29,5 cm
Signatura: na rubu Jiří David 90
barevná litografie 40/70
37.5 x 22,5 cm
Signatura: UD V. Novák, PD 1991
1999 / 1992
2 x barevný ofset
29,5 x 21 / 23 x 18 cm
Signatura: na rubu Holeka 99 v tisku / neznačeno
litografie
22 x 36,5 cm
Signatura: UD V. Sivko 47
litografie
23 x 31 cm
Signatura: PD Jan Smetana
barevná litografie 3/50
20 x 27 cm
Signatura: PD F. Gross 63
lept, autorský tisk
46 x 29 cm
Signatura: PD Sendlerová E. 76
58 x 70 cm
Signatura: PD K. Souček 1967
kombinovaná technika, kresba perem, akvarel, papír
58 x 41 cm
Signatura: PD K. Souček 62
akvarel, tuš, papír
17 x 21,5 cm
Signatura: PD Zívr 1979
kombinovaná technika, akvarel, pastel, papír
28 x 24,5 cm
Signatura: PD V. Zykmund 78
70. léta 20. stol.
kresba tužkou, ruční papír
45,5 x 34 cm
Signatura: UD V. Komárek
70. léta 20. stol.
kresba tužkou, ruční papír
37 x 50 cm
Signatura: LD V. Komárek
2014
barevná litografie 38/50
76 x 54 cm
Signatura: PD J. Valečka
2015
barevná litografie 33/50
81,5 x 55,5 cm
Signatura: PD M. Rittstein 2015