9 x 9 cm
Signatura: UD Boštík
litografie
10,5 x 15 cm
Signatura: PN Fremund
kombinovaná grafická technika, lept
15,5 x 17,5 cm
Signatura: PD Jan Hladík 1965
2000
barevný linoryt 47/200
22 x 15,5 cm
Signatura: PD M. Houra 2000
9 x 16 cm
Signatura: PD Z. Hušková
suchá jehla 47/50
29,5 x 13,5 cm
Signatura: PD A. Bílková 99
zlacený reliéfní tisk, autorský tisk
16 x 15 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
2013
lavírované tuše
20,5 x 19 cm
Signatura: LD Marie Filippovová 2013
lept 19/30
14 x 11 cm
Signatura: PD Jana Budíková
2003
21 x 9 cm
Signatura: D F. Hodonský
lept 132/200
6,5 x 5 cm
Signatura: UD Dušan Kállay, PD 1986
21 x 10 cm
Signatura: UD Valter K. 89
15 x 10 cm
Signatura: PD monogram Z.
75 x 32,5 cm
Signatura: PD Eva Kubínová 71
fotografie, papír na lepence
27,5 x 37,5 / 41,5 x 41,5 cm
frotáž, grafit
60 x 76,5 cm
Signatura: neznačeno
frotáž, grafit
85 x 60 cm
Signatura: PD Klára Bočkayová 1987
2003
kresba tuší, ruční papír
25 x 39 cm
Signatura: UD D. Chládek 22. 1. 03
2003
kresba tuší, ruční papír
26 x 39,5 cm
Signatura: UD D. Chládek 17. 2. 03
2003
kresba tuší, ruční papír
26,5 x 41 cm
Signatura: UD D. Chládek 3. 3. 03
9,5 x 9,5 cm
Signatura: UD Boštík
2003
kresba tuší, ruční papír
25,5 x 40 cm
Signatura: UD D. Chládek 3. 2. 03
1952
lept 3/4
17,5 x 24 cm
Signatura: PD Istler 52
2003
kresba tuší, papír na kartonu
11,5 x 13 cm
Signatura: LD M. Kunc, PD 2/03