2009
2 x kresba tuší
20,5 x 11,5 / 21 x 10 cm
Signatura: PD a LN Eva Petrová 2009
kresba tužkou, karton
21 x 30 cm
Signatura: UD Kolíbal 1981
barevný dřevoryt č. 2
32,5 x 46,5 cm
Signatura: PD J. Váchal 34, J Váchal v tisku
kombinovaná technika, olej, lepenka
30,5 x 22,5 cm
Signatura: UD Jitka Štenclová 2001
grafický list
29,5 x 19 cm
Signatura: LD M. Troup
akvarel, tuš, karton
22,5 x 29,5 cm
Signatura: LD Valter K 87
kombinovaná technika, malířská lepenka
50 x 34 cm
Signatura: UD Zábranský, na rubu Vlastimil Zábranský / 1988
2010
zlacený reliéfní tisk
18 x 15 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
10,5 x 9,5 cm
Signatura: PD Tomas & Jitka Rajlich v tisku
olej, papír na papíru
10,5 x 5 cm
Signatura: UD J. Hampl 61
29 x 20 cm (výřez)
Signatura: LD Rožánek
2007
barevná serigrafie
16,5 x 12,5 cm
Signatura: UD Urbásek 7
14 x 11,5 cm
Signatura: LD Grossmann
28 x 34 cm (výřez)
Signatura: LN V. Rožánek
lept, pastel, autorský tisk 2/20
15 x 10,5 cm
Signatura: UD Anderle
strukturální grafika
12 x 16,5 cm
Signatura: PD Old. Hamera 1966.
6 x 7 cm (výřez)
Signatura: PD monogram J
barevná strukturální grafika
15,5 x 16,5 cm
Signatura: PD P. Nešleha 65.
reliéfní tisk, autorský tisk
29 x 21 cm
Signatura: LD Olbram Zoubek
kresba tuší, tužka
10 x 7,5 cm
Signatura: LD monogram FH 46, I.XI
9,5 x 8 cm
Signatura: PD monogram G v tisku
barevná litografie
39,5 x 10 cm
Signatura: LD Liesler 63
barevná litografie
22,5 x 17 cm
Signatura: PD Slíva v tisku
lept, akvatinta 35/100
14,5 x 9 cm
Signatura: PD J. Pileček 01