lept, autorský tisk
37 x 49 cm
Signatura: UD Jaroslav Šváb
2005
akryl, plátno
60 x 60 cm
Signatura: na rubu monogram K Št 2005, na blindrámu Kateřina Štenclová 2005
kresba tuší, běloba, tužka, papír na kartonu
31 x 27 cm
Signatura: LN monogram ZK, LD Zd Kratochvíl u dedikace
dřevoryt 9/25
29 x 18,5 cm
Signatura: PD Jiří Šindler
2018
akryl, tuž, plátno
40 x 60 cm
Signatura: na rubu M Šárovec / 2018
akvarel
31,5 x 24 cm
Signatura: LD 27/VIII 1920 monogram KBr
akvarel
31,5 x 24 cm
2014
46 x 65 cm
Signatura: PD monogram R. F. 2014
2 x barevná litografie
30 x 21 / 30 x 22 cm
Signatura: 2 x PD M. Rittstein
4 x barevná fotografie
4 ks 30 x 40 cm
5 x lept
5 ks 30 x 45 cm
Signatura: 5 x PD Dalibor Chatrný 59
2007
barevná litografie 38/60
38 x 50 cm
Signatura: PD Joska Skalník, LD 2007
39 x tisk, plakát výstavy
34 x 25 / plakát 96 x 66 cm
Signatura: neznačeno
21 x 13,5 cm
Signatura: neznačeno
akrylová tempera, plátno
125 x 95 cm
Signatura: na rubu 1999 / Štych 26. 7. 2018
1972, 1982, 1981
barevný linoryt, 2 x linoryt
17 x 11,5 / 16,5 x 9 cm
Signatura: 3 x UD Liesler (72, 82, 81)
5 x dřevoryt
14 x 10,5 / 13 x 8,5 cm
Signatura: 5 x RD F. Kobliha, D monogram F. K. v tisku
19,5 x 13,5 cm
Signatura: PD Karel Demel
2005
tisk, plátno
87 x 100 cm
Signatura: na rubu monogram J. S. 2005
19,5 x 13,5 cm
Signatura: PD Karel Demel
uhel, tuš, akvarel
40 x 27 cm (výřez)
Signatura: LD Liesler 43
20,5 x 13,5 cm
Signatura: PD Karel Demel
1921
kresba tužkou, akvarel
38 x 26 cm
Signatura: PD monogram Kpk, 21.
19,5 x 13 cm
Signatura: PD Karel Demel