reliéfní tisk, propalovaný papír 2/50
5 x 6 cm
Signatura: PD 83 Klimeš
strukturální grafika, lept č. 29
23 x 16 cm
Signatura: PD Málek Antonín VIII. 63
barevná serigrafie
18,5 x 27 cm
Signatura: LD Jankovič
34 x 24,5 cm
Signatura: PD Jankovič
1982(?)
olej, plátno
60 x 60 cm
Signatura: PD J Pivovarská 82(?)
barevná serigrafie
19 x 26 cm
Signatura: UD Jankovič
2009
kombinovaná technika, plátno
51 x 60 cm
Signatura: UD L. Jaroš 09, na rubu L. Jaroš 09
reprodukce, papír na papíru
17,5 x 23 cm
Signatura: PD monogram JK 81 v tisku
reprodukce, papír na papíru
17 x 23 cm
Signatura: neznačeno
kombinovaná technika, sololit
24 x 28,5 cm
Signatura: PD Z. Höhmová
11 x 15,5 cm
Signatura: PD V Komárek
barevná serigrafie
19 x 25,5 cm
Signatura: UD Jankovič
kombinovaná technika, lepenka
19,5 x 25,5 cm
Signatura: PD Z. Höhmová 92
barevná serigrafie
22,5 x 30,5 cm
Signatura: LD Jankovič
barevná serigrafie
22,5 x 28,5 cm
Signatura: PD Jankovič
2006
olej, sololit
139,5 x 59 cm
Signatura: LN monogram V. U. 2006
31 x 24 cm
Signatura: PD Jankovič
serigrafie, ofset
29,5 x 22 cm
Signatura: na rubu Marián Mudroch
ofset, reliéfní tisk
21,5 x 32 cm
tisk
25,5 x 22,5 cm
Signatura: na rubu M. Bočkay
olej, plátno
120 x 100 cm
Signatura: LD M. Krasický
kombinovaná technika, paper
29,5 x 41 cm
Signatura: PD K. Štenclová
olej, plátno
100 x 131 cm
Signatura: LD V. Malý
kombinovaná technika, papír
29,5 x 41 cm
Signatura: PD K. Štenclová