1985/198
barevný pastel
27 x 33,5 cm
Signatura: PD monogram VR 86, na rubu na paspartě 1985 Vilém Rechmann
olej, lepenka
59,5 x 78 cm
Signatura: PD Fr. Myslivec Dubrovník 1936
22 x 12 cm
Signatura: na rubu Tamara Klimová / 1988
17 x 19,5 cm
Signatura: PD monogram T. K., na rubu Tamara Klimová / 1989
olej, plátno
74 x 92,5 cm
Signatura: LD J. Kadula 59
15,5 x 13 cm
Signatura: na rubu Tamara Klimová / 1980
12 x 15 cm
Signatura: na rubu Tamara Klimová / 1983
tisk z perforovaného plechu, autorský tisk 2/10
53 x 74 cm
Signatura: PD Alena Kučerová 1986
barevná litografie 2/10
20,5 x 18,5 cm
Signatura: PD Michal Ranný 71
akvarel
39,5 x 28 cm
Signatura: LD Kafka Jar. 1972/VI.
barevná serigrafie 28/30
51,5 x 80 cm
Signatura: PD Rudolf Sikora, 1974
barevná serigrafie
24,5 x 17 cm
Signatura: PD R. Kratina 70
12 x 15 cm
Signatura: PD V. Zykmund, 60
frotáž, grafit
84 x 60,5 cm
Signatura: na rubu Klára Omiliaková 1984
kresba tuší, oboustranná
15 x 21,5 cm
Signatura: 1 x PD monohram FH 31
26 x 19,5 cm
Signatura: PD Hudeček 31
akvarel, ruční papír
42 x 59 cm
Signatura: PD Jiří Sopko 82
19,5 x 27 cm
Signatura: PD Fr. Hudeček 35
olej, sololit
87 x 52,5 cm
Signatura: PD Matal 41
strukturální grafika 50/100
22 x 16,5 cm
Signatura: PD Přibyl
kombinovaná grafická technika, autorský tisk
9 x 27 cm
Signatura: PD Jos. Hampl 63
barevná serigrafie 8/34
57 x 39 cm
Signatura: PD R. Kratina 70
14 x 10 cm
Signatura: PD monogram Z. v tisku
59,5 x 42 cm
Signatura: na rubu Kovanda 11/94