olej, plátno
115 x 89 cm
Signatura: sign. na rubu J. Kotík 64
Vyvolávací cena: | 480 000 Kč |
kombinovaná technika, olej, tužka, plátno
84 x 70 cm
Signatura: sign. PD Huhaba
Vyvolávací cena: | 85 000 Kč |
malba kouřem, deska
81 x 41 cm
Signatura: sign. na rubu Dokoupil 1997
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
objekt, potištěný igelit, kovový rám
55 x 57 cm
Signatura: sign. na rubu na autorském štítku Wojnar 1973
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
akryl, plátno
140 x 160 cm
Signatura: sign. na rubu monogram DI 87
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
kombinovaná technika, enkaustika, asambláž, mince
100 x 82 cm
Signatura: sign. na rubu 1992 J. Merta
akryl, karton, dřevěná deska, autorská adjustace
83 x 68 cm
Signatura: sign. PD monogram JK 77
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
olej, sololit
44,5 x 34,5 cm
Signatura: sign. na rubu Kokolia 83
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
2008-2010
akryl, plátno
110 x 56 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Merta 2008-10
Vyvolávací cena: | 490 000 Kč |
1996-2001
akryl, plátno
70 x 70 cm
Signatura: sign. na rubu Jan Merta 1996-2001
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
2003-2008
kombinovaná technika, digitální tisk, malba, kresba
130 x 130 cm
Signatura: sign. UD E. Ovčáček 2008, na rubu E. Ovčáček
lept, karton č. 7
12 x 9 cm
Signatura: sign. PD Bortnyik
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
16,5 x 14,5 / 40 x 28,5 cm
Signatura: sign. LD Kupka v tisku
Vyvolávací cena: | 100 000 Kč |
kvaš, pastel
30 x 37 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Mucha
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
1903
31 x 38 cm (výřez)
Signatura: sign. LD monogram WB 1903
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
olej, plátno
40 x 32 cm
Signatura: sign. LD J. Hála 26
Vyvolávací cena: | 190 000 Kč |
olej, plátno, lepenka
34 x 29,5 cm
Signatura: sign. PD L Kuba
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
olej, plátno
81 x 60 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
olej, dřevěná deska
54,5 x 75 cm
Signatura: sign. na rubu razítko pozůstalosti autora
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, malířská lepenka
65,5 x 58,5 cm
Signatura: sign. LD Al. Kalvoda
olej, malířská lepenka
47 x 37,5 cm
Signatura: sign. LD Kavan
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, deska
82 x 70 cm
Signatura: sign. PD Lolek St.
1914
olej, plátno
74 x 50 cm
Signatura: sign. LD H. Böettinger 1914
1904
olej, lepenka
70 x 89,5 cm
Signatura: sign. PD Hugo Boettinger 1904
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |