19 x 11,5 cm
Signatura: PD V Komárek
tisk
20 x 18,5 cm
Signatura: UD E. Ovčáček 83
29,5 x 20,5 cm
Signatura: PD Eda Ovčáček
litografie
36,5 x 23 cm
Signatura: PD Libor Wagner 63
2003
počítačová grafika 1/3
26,5 x 26,5 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 03
63 x 44 cm
Signatura: UD Petr Kvíčala 1989
monotyp
40 x 29 cm
Signatura: PD Kocman 70
2000
29,5 x 42 cm
Signatura: UD monogram D. Ch. 00, na rubu Dalibor
2000
29,5 x 42 cm
suchá jehla 12/21
12 x 15,5 cm
Signatura: PD Boštík 45
koláž, kvaš, pastel, tuš
13,5 x 17,5 cm
Signatura: neznačeno
18 x 18 cm
Signatura: PD Fr. Hudeček 77
kresba uhlem, karton
88 x 62,5 cm
Signatura: PD Miroslav Stolfa 96
46 x 37,5 cm
Signatura: PD Ivan Cahtrný 83
koláž, kresba
60 x 45 cm
Signatura: PD monogram LD 89
olej, plátno
35 x 32 cm
Signatura: UD M. Netík 78
kombinovaná technika, grafit, lepící páska, ruční papír
30 x 21 cm
Signatura: na rubu Otis Laubert 1981
akryl, plátno
70 x 50 cm
Signatura: UD M. Netík 96
rytina
9,5 x 6,5 cm
Signatura: PD D. Chatrný
rytina
9,5 x 7 cm
Signatura: PD D. Chatrný
rytina
9,5 x 7 cm
Signatura: PD D. Chatrný
olej, lepenka
55 x 46 cm
Signatura: LD Marevna
rytina
9,5 x 7,5 cm
Signatura: PD D. Chatrný
rytina 2/10
46 x 62 cm
Signatura: PD D. Chatrný 69