27 x 20 cm
Signatura: sign. PD 1923 monogram AP
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
olej, plátno
55 x 75 cm
Signatura: sign. LN V. Sychra 45, na rubu V. Sychra 1945
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
olej, plátno
36 x 24 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
kvaš, papír
47,5 x 31 cm
Signatura: sign. PD Kupka
Vyvolávací cena: | 1 200 000 Kč |
1930-31
olej, lepenka
35 x 44,5 cm
Signatura: sign. PD Ant. Procházka
Vyvolávací cena: | 850 000 Kč |
olej, lepenka
29 x 39 cm
Signatura: sign. PD Jar Král 1932, na rubu na štítku Jaroslav Král
Vyvolávací cena: | 380 000 Kč |
olej, plátno
56 x 69 cm
Signatura: sign. PD V. Beneš
Vyvolávací cena: | 320 000 Kč |
olej, plátno
48 x 32 cm
Signatura: sign. PD Foltýn 40, na rubu na blindrámu Fr. Foltýn 40
Vyvolávací cena: | 650 000 Kč |
olej, dřevěná deska
24 x 33 cm
Signatura: sign. PD Fr. Hudeček 42
Vyvolávací cena: | 270 000 Kč |
tempera, akvarel, karton
64 x 38 cm
Signatura: sign. LN Matal-46
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
1922
dřevěná plastika, olej, kůže, deska
v. 14,5 cm
Signatura: sign. zespodu na podstavci N. Suetin
Vyvolávací cena: | 500 000 Kč |
kvaš, papír na kartonu, autorská adjustace
29,5 x 22 cm
Signatura: sign. LD Huszar, PD na kartonu V. Huszar 1919 a autorské razítko
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
2. pol. 40. le
kombinovaná technika, olej, asambláž, dřevo, provaz
63 x 50 cm
Signatura: sign. PD monogram DM
Vyvolávací cena: | 200 000 Kč |
1921/1974
kovová plastika, hřeby 3462/5000
v. 10 cm
Signatura: sign. nahoře Man Ray
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
liturgické roucho, krev
102 x 60 cm 102 x 60 cm
Signatura: sign. Hermann Nitsch München 14. II. 1974
tisk, plátno 21/36
352 x 147 cm
Signatura: sign. PD Hermann Nitsch 1983, UD autorské razítko O. M. Theater Hermann Nitsch
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
1974/1990
olej, plátno
125 x 125 cm
Signatura: sign. na rubu Getulio Alviani / 1974/1990
Vyvolávací cena: | 260 000 Kč |
akryl, sololit
49,5 x 49,5 cm
Signatura: sign. PD Winiarski 92, na rubu Winiarski 92
olej, plátno
100 x 81 cm
Signatura: sign. LD J. Tarasin 84
Vyvolávací cena: | 400 000 Kč |
1978-1986
kombinovaná technika, plátno
92 x 92 cm
Signatura: sign. na rubu
olej, dřevo
80 x 100 cm
Signatura: sign. PD Géza Szobel 62
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, plátno
50 x 70 cm
Signatura: sign. PD Janeček 48
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
olej, plátno
45 x 56,5 cm
Signatura: sign. LD Ota Janeček 1957
olej, lakovaná tempera, lepenka
22 x 22 cm
Signatura: sign. LD Kamil Lhoták 1. 5. 1967