olej, plátno
50 x 73 cm
Signatura: sign. PD K. Holan 50
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
olej, plátno
46 x 60 cm
Signatura: sign. LD Jiří Krejčí 1923
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
enkaustika, plátno
48 x 37 cm
Signatura: sign. PD L. Procházková
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
olej, překližka
33 x 22,5 cm
Signatura: sign. PN monogram P. K. 30
olej, lepenka
24 x 31 cm
Signatura: sign. PD monogram P. K., na rubu P. Kotík 1943
olej, vaječná tempera, plátno
45 x 50 cm
Signatura: sign. LD B. Petrovan 46, na rubu B. Petrovan / 1946
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
olej, plátno
60 x 50 cm
Signatura: sign. PD B. Petrovan 47
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
40. léta 20. s
olej, plátno
59 x 43 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
olej, plátno
73,5 x 103,5 cm
Signatura: sign. PD K. Souček 57
Vyvolávací cena: | 60 000 Kč |
olej, plátno
67,5 x 94,5 cm
Signatura: sign. LD Rudolf Kundera
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
barevný pastel, tužka, papír
26,5 x 20 cm
Signatura: sign. PD Král 1933
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
kresba tuší, akvarel, papír
27 x 17 cm
Signatura: sign. PD Foltýn P. 35
27 x 15,5 cm
Signatura: sign. LD Tichý
litografie, IV. Stav
42,5 x 32,2 cm
Signatura: sign. LD Tichý 46
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
kresba tuší, běloba, papír
20 x 26 cm
Signatura: sign. UD Tichý 49
Vyvolávací cena: | 29 000 Kč |
olej, plátno
60 x 50 cm
Signatura: sign. LD F. Malý 78
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
65 x 40 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
2016
olej, sololit
98 x 43 cm
Signatura: sign. na rubu na štítku A. Mikulka / 2016
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
14 x 10 cm
Signatura: sign. PD Kamil Lhoták 62
barevná litografie 134/250
55 x 40 cm
Signatura: sign. PD Bernard Buffet, PN Bernard Buffet v tisku
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
olej, překližka
25 x 20 cm
Signatura: sign. PN R. Wiesner
Vyvolávací cena: | 7 000 Kč |
reliéf, olovo, cín
50 x 49 cm
Signatura: sign. na rubu O. Zoubek
reliéf, olověný odlitek
25,5 x 18,5 cm
Signatura: sign. na rubu Olbram Zoubek
olověný zlacený reliéf
33 x 33 cm