33 x 19,5 cm
Signatura: PD Daniela Havlíčková
grafický list
35,5 x 25 cm
Signatura: UD Dalibor Chatrný
27,5 x 19,5 cm
Signatura: PD Škarohlíd
akvarel
41 x 28,5 cm (výřez)
barevná serigrafie
35 x 35,5 cm
Signatura: PD V. Janoušková
22,5 x 15 cm
Signatura: PD Frant Suchánek (částečně nečitelná)
36,5 x 26 cm
Signatura: PD M. Kern
tisk 60/70
32 x 47 cm
Signatura: PD Kaldek 76
11 x 8,5 cm
Signatura: PD Frant Suchánek
38,5 x 26 cm
Signatura: PD J. Moldřík
11 x 8,5 cm
Signatura: PD Frant Suchánek
mezzotinta 7/69
49 x 34,5 cm
Signatura: PD Jaroslava Pešicová - 1976
barevná litografie
31 x 40,5 cm
Signatura: PD Sendlerová Eva
barevná litografie
34 x 44,5 cm
Signatura: PD M. Šoltészová 1976
zlacený reliéf, cín olovo
16,5 x 15 cm
Signatura: na rubu O Zoubek
strukturální grafika, lept
21,5 x 14 cm
Signatura: PD V. Zykmund 76
reliéf, olovo, cín
23,5 x 25,5 cm
Signatura: na rubu Eva Kmentová
litografie
22 x 30 cm
Signatura: PD Jan Smetana 1949
31,5 x 44 cm
Signatura: PD Adolf Alex Jelínek
11 x 8,5 cm
Signatura: PD Frant Suchánek
barevný lept s akvatintou 61/350
32 x 40 cm
Signatura: PD P. Rossignol, P. Rossignol v tisku
tisk, autorský tisk
38 x 58 cm
Signatura: PD Fenech
11 x 8,5 cm
Signatura: PD Fr. Suchánek
reprodukce
37,5 x 30 cm
Signatura: PD Ladislav Novák