2 x dřevoryt
23 x 39,5 / 26 x 44,5 cm
Signatura: 2 x PD Petr Dillinger
2 x dřevoryt
35 x 22,5 / 36 x 27,5 cm
Signatura: 2 x PD K. Štěch
2 x dřevoryt
36 x 24 / 40 x 25 cm
Signatura: 2 x PD K Svolinský, 1 x LD K Svolinský 1936 v tisku
9 x 8,5 cm
Signatura: PD monogram K
9 x 9 cm
Signatura: PD monogram K
8,5 x 8,5 cm
Signatura: PD monogram K
11 x 8,5 cm
Signatura: LD monogram K
2009
2 x barevná litografie, autorský tisk
15 x 21 / 18 x 29 cm
Signatura: 2 x PD J. Valečka (2009)
2009, 2010
4 x barevná litografie (autorský tisk, 15/100, 10/100, 41/100)
7,5 x 17 / 9,5 x 7,5 cm
Signatura: 4 x PD Petr Ptáček (2009, 2010)
2009
3 x kolorovaný lept (66/100, 55/100, 88/100)
12 x 17 / 10,5 x 14,5 cm
Signatura: 3 x PD A. Antonová 09
2010
2 x barevná litografie (13/100, 3/130)
21,5 x 28 / 21 x 28,5 cm
Signatura: 2 x PD Komárek 2010
2011
suchá jehla 29/100
20,5 x 15 cm
Signatura: PD Tomáš Hřivnáč 2011
2011
suchá jehla 93/100
20,5 x 15 cm
akvarel, tuš, papír
15 x 22 cm
Signatura: PD Načeradský 92
kvaš, tuš, papír
29,5 x 21 cm
Signatura: PD Načeradský 91
2016
barevná litografie 9/25
18 x 12,5 cm
Signatura: PD M. Rittstein 2016
2016
barevná litografie 16/25
18 x 12 cm
2016
barevná litografie 25/25
16,5 x 11,5 cm
Signatura: UD M. Rittstein 2016
2016
barevná litografie 15/25
17,5 x 12 cm
barevná litografie
20,5 x 22 cm
Signatura: PD M. Rittstein 85
barevná litografie
18 x 24 cm
Signatura: PD M. Rittstein 85
2000
barevná litografie 82/100
20 x 28,5 cm
Signatura: PD M. Rittstein 2000
2000
barevná litografie 32/100
28 x 19 cm
2015
barevná litografie 14/50
26,5 x 21 cm
Signatura: PD M. Rittstein 2015