akvarel
32 x 23 cm
Signatura: PD Načeradský 81
akvarel
30 x 22 cm
Signatura: PD Načeradský 81
barevná litografie 18/150
49 x 60 cm
Signatura: PD Endre Nemes 1980
16 x 12,5 cm
Signatura: PD Maran
kresba tužkou, pastel
19 x 27 cm
Signatura: PD Jiří Švengsbír 26. 8. 1956
barevná litografie 66/150
46,5 x 51 cm
Signatura: PD Endre Nemes 1982
kresba tuší, karton
22 x 43,5 cm
Signatura: PD Bělocvětov
lept 226/300
39 x 30 cm
Signatura: PD J. Šíma 947, monogram Š v tisku
22 x 14 cm
Signatura: PD L. Rusek 1978
dřevoryt 22/23
24,5 x 13 cm
Signatura: PD Jiří Šindler
barevný linoryt 37/40
30 x 34 cm
Signatura: PD Trčková 99
bronzový reliéf
36,5 x 10,5 cm
Signatura: zezadu O Zoubek
reliéfní tisk
18,5 x 12 cm
Signatura: PD monogram JV v tisku
12,5 x 10 cm
Signatura: PD Kristiáan Kodet
barevný linoryt 37/40
59,5 x 42 cm
Signatura: PD Jana Šindelová 1999
2002
olej, plátno
41 x 41 cm
Signatura: LD monogram M. Š. 02, na rubu na blindrámu M. Šimorda
litografie 12/150
37 x 51,5 cm
Signatura: UD Jiří Kubíček 1986
2 x kresba tuší
20 x 20,5 / 15 x 50 cm
Signatura: neznačeno
lept 30/80
39,5 x 29,5 cm
Signatura: PD A. Laufrová 84
21 x 11 cm
Signatura: PD A. Laufrová
akvarel
35 x 24,5 cm
Signatura: PD K Sup
suchá jehla, autorský tisk
14 x 10,5 cm
Signatura: UD Pavlica 99
pastel, sololit
45,5 x 46,5 cm
Signatura: PD Doležal 99, na rubu na štítku Doležal 99
2 x kresba tuší
27 x 39 / 28 x 39 cm
Signatura: 1 x LD O. Jelínek