2003
kresba fixem
21 x 29,5 cm
Signatura: na rubu Jan Šerých
2003
kresba fixem
21 x 29,5 cm
Signatura: na rubu monogram JŠ
akvarel, kvaš, karton
56 x 43 cm
Signatura: PD J. Matulka
17 x 14,5 cm
Signatura: PD monogram J. S.
14 x 15 cm
Signatura: PD monogram J. S.
kombinovaná grafická technika 10/30
28 x 19 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 70
lept 12/50
25,5 x 22,5 cm
Signatura: UD Sklenář 75
19 x 14 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 70
kombinovaná grafická technika 7/70
63 x 91,5 cm
Signatura: UD Anderle 76
akvarel, kresba perem
43 x 31 cm
Signatura: PD Puchnarová 68
litografie 8/20
31 x 23 cm
Signatura: PD Bočkay 78
kresba perem, barevné tuše, karton
86 x 62 cm
Signatura: na rubu 1980 / Milan Grygar
2002
barevná serigrafie 13/60
34 x 25 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 02
2010
barevný tisk, plastová fólie
30,5 x 30,5 cm
Signatura: na rubu J. Surůvka 2010, autorské razítko
suchá jehla 1/5
49,5 x 63 cm
Signatura: PD Alena Kučerová 1967
koláž, kresba tuší, pastel
33 x 24 cm
Signatura: na rubu Kovanda 5/89
kresba fixem
44,5 x 60 cm
Signatura: na rubu Milan Adamčiak 2001
14,5 x 12,5 cm
Signatura: UD Istler 70
grafický list
29,5 x 21 cm
Signatura: PD T. Císařovský 98
serigrafie 22/25
22 x 16 cm
Signatura: PD Ivan Chatrný
kombinovaná technika, koláž, kresba, karton
67 x 60 cm
Signatura: PD monogram 81S
2000
olej, plátno
60 x 60 cm
Signatura: PD R. Franta, na rubu Roman Franta / 2000
16,5 x 10,5 cm
Signatura: LD Fr. Hudeček 45
olej, kvaš, pastel, karton
29,5 x 21 cm
Signatura: na rubu Vladimíra Sedláková /1999/