olej, vrypy, sololit
35 x 50 cm
Signatura: PD monogram FH (JH?)
2005
barevná serigrafie, autorský tisk 2/6
46 x 46 cm
Signatura: PD M. Dobeš, UD 2005
serigrafie 23/35
40 x 40 cm
Signatura: PD R. Valenta 79
1951
olej, lepenka
46 x 60 cm
Signatura: PD FKrejčí 51
11,5 x 6,5 cm
Signatura: PD H Čápová 96
kresba uhlem
58 x 40 cm
Signatura: PD 20. 3. 1976 C Marková
kresba tužkou, oboustranná
30,5 x 43 cm
Signatura: 1 x LD monogram C. M. 3. 10. 46
1952
barevný pastel
30,5 x 40 cm
Signatura: neznačeno, LD 3. 10. 52
barevná suchá jehla
12 x 7 cm
Signatura: PD L. Čepelák
29 x 20 cm
Signatura: PD V. Rožánek
barevná litografie
15 x 7,5 cm
Signatura: UD Sklenář 71
10,5 x 6,5 cm
Signatura: PD H Čápová 96
lept, kresba tužkou 15/30
14 x 18 cm
Signatura: PD Havlíček 79
litografie
7 x 12 cm
Signatura: PD K. Lhoták 81
39 x 54 cm (výřez)
Signatura: LD K. Souček 62
13,5 x 9 cm
Signatura: PD L. Jiřincová
15,5 x 12 cm
Signatura: PN nečitelná v tisku
lept, kolorovaný 45/60
9,5 x 6,5 cm
Signatura: PD L. Jiřincová
11,5 x 5 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
10,5 x 8,5 cm
Signatura: LN nečitelná v tisku
barevná suchá jehla
9,5 x 6 cm
Signatura: D Sklenář 80
akvarel
15,5 x 14,5 cm
13 x 11,5 cm
Signatura: UD J. Pileček
13 x 11,5 cm
Signatura: UD J. Pileček