kresba uhlem
27 x 20 cm (výřez)
Signatura: PD Ant Procházka
barevný lept 4/60
61,5 x 43,5 cm
Signatura: PD Jaroslava Pešicová - 1973
kombinovaná technika, karton 1/1
51,5 x 31,5 cm
Signatura: UD Kotas 67, na rubu Pavel Kotas / 1967
1911
36 x 30 cm
Signatura: PD M Švabinský
48 x 35 cm
Signatura: na rubu M. Knížák, PN 1963 a autorské razítko Knizak
kombinovaná technika, akvarel, pastel
30 x 34 cm (výřez)
Signatura: PD O. Matýsek
1977 - 1978
lept, suchá jehla, autorský tisk 28/60
24,5 x 19 cm
Signatura: PD Puchnarová 1977/8
olej, lepenka
35,5 x 50 cm
Signatura: PD J. Dvořák
barevná serigrafie 26/30
66 x 51 cm
Signatura: UD Jankovič 79
35 x 26 cm
Signatura: PD 89. Petr Kvíčala
olej, plátno
40 x 60,5 cm
Signatura: PD Nezval 44.
2003
počítačová grafika, autorský tisk
25,5 x 25,5 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 03
2002
25,5 x 25,5 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 02
tisk
30,5 x 19,5 cm
Signatura: LD monogram CB v tisku
2003
25,5 x 25,5 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 03
2003
25,5 x 25,5 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 03
2003
25,5 x 25,5 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 03
kombinovaná technika, lepenka
20 x 30 cm
Signatura: PD Lukášek, na rubu autorské razítko
24 x 19,5 cm
Signatura: PD monogram VR
litografie 7/12
24,5 x 22 cm
Signatura: PD Jánuš Kubíček 1957, Jánuš Kubíček v tisku
barevná serigrafie 7/12
29,5 x 30 cm
Signatura: UD Zd. Kučera 88, na rubu autorské razítko
barevná serigrafie 10/12
38,5 x 30 cm
1907
akvarel, karton
29 x 41,5 cm
Signatura: LD Jambor 5. X. 07
1974-1980
kresba tužkou, akvarel
48 x 34,5 cm
Signatura: na rubu M. Knížák, PU 1974-80 a autorské razítko Knizak