kovová plastika ?/17
v. 33,5 cm
litografie
14,5 x 8,5 cm
Signatura: LU Seydl
2008
pastel, papír
29,5 x 21 cm
Signatura: PD M. Šnajdr 08, na rubu Miroslav Šnajdr
2008
pastel, papír
21 x 15 cm
Signatura: UD Jitka Štenclová 2008
1903
olej, karton
21,5 x 28 cm
Signatura: PD monogram FŠ, na rubu T. F. Šimon, 1903
litografie
17,5 x 11,5 cm
Signatura: PD M Švabinský
3 x suchá jehla
12,5 x 7,5 / 6 x 10 cm
Signatura: 3 x UD Wielgus, 1 x LD monogram LW v tisku
reliéf, olovo, cín
34,5 x 35 cm
Signatura: na rubu O. Zoubek
kresba tuší, akvarel
31 x 20 cm
Signatura: PD Chramosta
barevná litografie
16,5 x 11,5 cm
Signatura: PD Karel Toman
barevná litografie 5/60
45 x 35 cm
Signatura: PD J. Šerých 79
monotyp
28 x 19 cm
Signatura: PD Istler
2016
kombinovaná technika, vrypy, papír
15,5 x 10,5 cm
Signatura: UD J. Voves
2016
kombinovaná technika, papír na kartonu
17,5 x 12,5 cm
Signatura: PD Mirek Kaufman 2016
akvarel, pastel, běloba, karton
46 x 33 cm (výřez)
Signatura: PD Jeňýk Pacák 9. VII. 96
barevná litografie
20,5 x 14,5 cm
Signatura: UD A. Lamr
suchá jehla, akvarel
15 x 20 cm
Signatura: PD Josef Lehoučka 80
lept 41/100
15,5 x 11 cm
Signatura: PD M. Malina 99
45 x 62 cm
Signatura: PD Valter K 90, na rubu K. Valter
8,5 x 7 cm
Signatura: PD Mědílek
barevná litografie, zkušební tisk
44 x 62,5 cm
Signatura: PD J Grus
1915
10 x 15 cm
Signatura: PD Arno Nauman, 1915 13/7 v tisku
2 x kresba tuší, akvarel / 1 x fix, akvarel
11 x 14,5 / 9,5 x 19 cm
Signatura: neznačeno
2014
kvaš, papír
11 x 14,5 cm
Signatura: LD I. Ouhel