tempera, akvarel, papír
40,5 x 51,5 cm
Signatura: sign. PD Balcar 57
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
tempera, tuš, papír
59,5 x 84 cm
Signatura: sign. PD Načeradský 62
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
plaketa, olovo, cín
34,5 x 34,5 cm
Signatura: sign. na rubu O Zoubek
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
bronzová plastika, autorský odlitek
v. 29 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
barevná fotografie
50 x 58 cm
Signatura: sign. PD august 1889 Jan
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
lept, autorský tisk 28/45
95 x 64 cm
Signatura: sign. PD Anderle 85
Vyvolávací cena: | 22 000 Kč |
lept 15/30
48 x 62 cm
Signatura: sign. UD Anderle
strukturální grafika 17/25
21,5 x 37,5 cm
Signatura: sign. UD Vladimír Boudník 1960-XI, PD Vladimír Boudník 1960-XI
Vyvolávací cena: | 26 000 Kč |
1963, 1958
6 x lept, kombinovaná grafická technika (2/10)
8 x 5,5 / 10,5 x 7,5 cm
Signatura: sign. 4 x D V. Boudník, 1 x monogram V. B., 1 x Vladimír B. (5 x 63, 1 x 58)
Vyvolávací cena: | 40 000 Kč |
kombinovaná grafická technika
18,5 x 29,5 cm
Signatura: sign. UD Vladimír Boudník 1966
Vyvolávací cena: | 36 000 Kč |
kombinovaná technika, olej, sololit
62 x 46 cm
Signatura: sign. UD Hampl 63, na rubu Jos. Hampl 63
Vyvolávací cena: | 38 000 Kč |
strukturální grafika, autorský tisk 14/20
49 x 62,5 cm
Signatura: sign. PD Puchnarová 65
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
akvarel, karton
50 x 34 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Hella Guth
olej, plátno
100 x 72 cm
Signatura: sign. PD Vohrabal 1970, na rubu J. Vohrabal / 1970
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, plátno
60 x 73 cm
Signatura: sign. LD Ende Nemes 58
Vyvolávací cena: | 260 000 Kč |
olej, sololit
56 x 37 cm
Signatura: sign. PD Matal 77
olej, sololit
35 x 50 cm
Signatura: sign. PD Matal 84, na rubu Matal 84
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
kombinovaná technika, papír
25 x 29 cm (výřez)
Signatura: sign. PD monogram JK 78
kresba tužkou, karton
44,5 x 68 cm
Signatura: sign. PD P. Nešleha 1978
Vyvolávací cena: | 14 000 Kč |
kresba tuší, karton
57 x 57 cm
Signatura: sign. LN Jiří John 1969
Vyvolávací cena: | 150 000 Kč |
kombinovaná technika, ruční papír
47 x 62 cm
Signatura: sign. LD F. Gross 68
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
enkaustika, olej s voskem, deska
70 x 50 cm
Signatura: sign. PN M. Šnajdr 78
Vyvolávací cena: | 23 000 Kč |
kresba tužkou, papír
20 x 37 cm
Signatura: sign. UD Sklenář 80
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
olej, plátno
64 x 64 cm
Signatura: sign. na rubu V. Novák 1968