litografie 89/200
13,5 x 19,5 cm
Signatura: PD Emil Kotrba 1971
dřevoryt, autorský tisk
21,5 x 25,5 cm
Signatura: PD Karel Tondl, LD K. Tondl v tisku
pastel, černý papír
39 x 28 cm
Signatura: UD 31. 12. 1972. C. M.
barevný lept 169/200
18,5 x 12 cm
Signatura: PD Hašková 1978
17 x 14,5 cm
Signatura: PD monogram J. S.
13,5 x 15 cm
Signatura: PD monogram J. S.
dřevoryt 35/150
19,5 x 14 cm
Signatura: PD Hadlač 69
15,5 x 10 cm
Signatura: PD monogram J. S.
barevný lept, autorský tisk
29,5 x 20 cm
Signatura: PD nečitelná Fr. .... 1986
17 x 15 cm
Signatura: LD monogram J. S. - J. V.
barevný pastel
28,5 x 27 cm
Signatura: PD 7. 1. 1977. C Marková
barevná serigrafie 18/20
49 x 51,5 cm
Signatura: PD M. Dobeš, UD 1989
barevná serigrafie 18/20
49 x 50 cm
barevná serigrafie 18/20
49,5 x 50,5 cm
grafický list, autorský tisk
54 x 37 cm
Signatura: PD Milan Grygar 1982
2004
akvarel, karton
33 x 40,5 cm
Signatura: PD Milan Bočkay 2004
barevná litografie 14/55
80 x 55,5 cm
Signatura: PD Jankovič 70
barevný pastel
35 x 42,5 cm
Signatura: PD R. Fila 94
lept 1/20
49 x 48,5 cm
Signatura: PD M. Dobeš 67
12 x barevná fotografie, koláž, karton
60 x 42 cm
Signatura: na rubu Vladimír Kordoš 20. XII. 1996
kombinovaná technika, tuš, frotáž
60 x 42 cm
Signatura: na rubu 1996 Marian Meško
grafický list
20,5 x 16 cm
Signatura: PD Kratina 64
grafický list
22,5 x 16,5 cm
Signatura: PD Kratina 64
barevný lept 32/60
62 x 43,5 cm
Signatura: PD Jaroslava Pešicová - 1973