koláž, tisk, kresba fixem
29,5 x 21 cm
Signatura: PD Petrbok 98
olej, plátno
60,5 x 40,5 cm
Signatura: LD monogram JU
9 x 8,5 cm
Signatura: PD monogram K
propalování, kresba tužkou, papír
46 x 46 cm
Signatura: UD Klimeš 91, autorské razítko K
olej, plátno
64 x 64 cm
Signatura: na rubu V. Novák 1968
kombinovaná technika, akvarel, pastel, ruční papír
60,5 x 42 cm
Signatura: PD Malina 86
lept 3/8
44,5 x 24,5 cm
Signatura: PD Jiří Balcar 68
barevná litografie 10/60
42 x 30 cm
Signatura: PD Puchnarová 91
barevná litografie 3/70
48,5 x 38,5 cm
Signatura: PD Puchnarová 86
2004
akvarel, tisk
52 x 47 cm
Signatura: UD R. Fila 04
akvarel, uhel
31,5 x 19,5 cm
Signatura: PD monogram J. K. 84
17 x 10,5 cm
Signatura: UD Oldřich Kulhánek 84
2004
akvarel, tisk
52 x 47 cm
Signatura: LD R. Fila 04
2004
akvarel, tisk
52 x 47 cm
Signatura: PD R. Fila 04
barevná litografie 12/12
35,5 x 29,5 cm
Signatura: PD Michal Ranný 71.
2004
akvarel, tisk
52 x 47 cm
Signatura: PD R. Fila 04
2004
akvarel, tisk
52 x 47 cm
Signatura: PD R. Fila 04
2004
akvarel, tisk
52 x 47 cm
Signatura: PD R. Fila 04
barevná litografie 8/4
26 x 21 cm
Signatura: PD Michal Ranný, LD 1971
2004
akvarel, tisk
52 x 47 cm
Signatura: PD R. Fila 04
2004/2008
akvarel, tisk
52 x 47 cm
Signatura: PD R. Fila 04, UD R. Fila 08
olej, lepenka
50 x 39,5 cm
Signatura: PD monogram CM
2008
akvarel, tisk
52 x 47 cm
Signatura: UD R. Fila 08
strukturální grafika
16,5 x 10 cm
Signatura: PD Puchnarová 62