2002
tisk
20 x 18 cm
Signatura: LD M. Koval, PD 2002
tisk
17,5 x 21 cm
Signatura: LD M. Koval, PD 2001
2002
tisk
20 x 17,5 cm
kombinovaná technika, pastel
37 x 15 cm
Signatura: D Dalibor Chatrný 80
barevný lept, autorský tisk
29,5 x 20 cm
Signatura: UD Pavel Sukdolák
kombinovaná grafická technika, autorský tisk
20 x 15 cm
Signatura: PD Jiří Salajka 99
originální fotografie
40 x 30 cm
Signatura: PD Jan Saudek
originální barevná fotografie
23,5 x 30,5 cm
Signatura: PD Jan Saudek
originální fotografie
29,5 x 24 cm
Signatura: PD Jan Saudek
originální fotografie
29,5 x 39,5 cm
Signatura: PD Jan Saudek, 28. 4. 85 Jan
6 x originální barevná fotografie
6 ks 25 x 20 cm
Signatura: 1 x PD Jan Saudek
originální fotografie
30,5 x 39 cm
Signatura: PD Jan Saudek
barevná strukturální grafika, II. stav 19/35
34,5 x 21,5 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 63
31 x 27,5 cm
Signatura: UD Janíček 64
litografie
26 x 17,5 cm
Signatura: PD Walter Ruttmann 19, monogram R v tisku
barevný lept, strukturální grafika
41,5 x 32 cm
Signatura: UD Janíček
2015
litografie 82/100
19,5 x 28 cm
Signatura: PD M. Rittstein 2015
38 x 27,5 cm
Signatura: LD J. Rambousek 1965
2012
kombinovaná technika, pastel
34 x 24 cm
Signatura: PD M. Šnajdr 012
25 x 18 cm
Signatura: PD Nedvěd 56
akvarel, tuš, papír na kartonu
29 x 22 cm
Signatura: LD A. Nauman, PD 6/IV 39, tužkou 6/IV 39 monogram A. N.
barevná serigrafie 134/200
37 x 35 cm
Signatura: LD Hořánek 92
barevná litografie 15/100
27,5 x 22 cm
Signatura: PD J. KOvář, LD 63
linoryt 15/20
29 x 16 cm
Signatura: PD Jaroslav Sůra 96