2003
počítačová grafika, autorský tisk
25,5 x 25,5 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 03
2006
akvarel, tisk
45 x 45 cm
Signatura: UD R. Fila 06
akvarel
41,5 x 30 cm
Signatura: PD V. Zykmund
kombinovaná technika, akvarel, kresba perem
21,5 x 16,5 cm
Signatura: PD monogram VR, na rubu Vilém Reichman 1990
2002
25,5 x 25,5 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 02
kresba fixem
27 x 20,5 cm
Signatura: na rubu Tamara Klimová / 1980
strukturální grafika
35 x 25,5 cm
Signatura: PD Zbyněk Jetleb 1972, autorské razítko na rubu
barevný linoryt 13/50
17,5 x 11 cm
Signatura: PD I. Ouhel 2001
grafický list
30 x 20 cm
Signatura: PD Kratina 65
tisk z koláže
23,5 x 15,5 cm
Signatura: PD Kratina 64
grafický list
22 x 16 cm
Signatura: PD Kratina
serigrafie 23/35
40 x 40 cm
Signatura: PD R. Valenta 79
barevný ofset
46 x 39,5 cm
Signatura: PD D. Fischer 76
frotáž, grafit
40 x 64 cm
Signatura: na rubu Klára Bočkayová 1980
barevná serigrafie 9/20
53,5 x 44 cm
Signatura: UD Jankovič 79
barevý lept 4/60
61,5 x 43,5 cm
Signatura: PD Jaroslava Pešicová - 1973
1963-2009
serigrafie 24/25
50 x 50 cm
Signatura: PD M. Dobeš, UD 1963-2009
27 x 39 cm
Signatura: PD Matal 58
19,5 x 27,5 cm
Signatura: PD Matal 55
tempera, kvaš, tužka, sololit
67 x 39,5 cm
Signatura: PD Vašica O
kvaš, tuš
28 x 16,5 cm (výřez)
Signatura: LD Jappy
olej, plátno
30 x 60 cm
Signatura: UD Kilián 71
barevná litografie 17/24
53 x 35,5 cm
Signatura: PD Milan Grygar 1979
2 x suchá jehla
19,5 x 14 / 20 x 14 cm
Signatura: 2 x UD V Komárek