10 x 14,5 cm
Signatura: PD Vaculka 48
9,5 x 7 cm
Signatura: PD J. Vláčil 44
olej, lepenka
69 x 98 cm
lept, ruční papír
12,5 x 8,5 cm
Signatura: PD Karol Ondreička 95
12,5 x 8,5 cm
olej, akryl, sololit
109,5 x 119,5 cm
Signatura: PD S. Balko 87, na rubu 2 x St. Balko (87, 1987)
10,5 x 10 cm
Signatura: PD A. Macková, LD monogram AM v tisku
11,5 x 8 cm
Signatura: neznačeno
fotografie
18 x 10 cm
Signatura: na rubu Miloš Koreček
29,5 x 40 cm (výřez)
Signatura: LN Bělocvětov 71
olej, plátno
70 x 135 cm
Signatura: PD F Malý 53
tisk
21 x 10 cm
Signatura: PD Jan Rajlich
8,5 x 6 cm
Signatura: UD Rolčík
6 x 7,5 cm
Signatura: PD K. Lhoták
akvarel, kvaš, tuš, ruční papír
30 x 40,5 cm
Signatura: PD Janeček 49
lept 51/60
5,5 x 4 cm
Signatura: PD R. Šimlíková 87
8,5 x 10,5 cm
Signatura: neznačeno
olej, překližka
40 x 49,5 cm
Signatura: LD Dillinger
7 x 4 cm
Signatura: UD Tichý 53
lept 3/15
7,5 x 4,5 cm
Signatura: UD Hadlač 87
olej, dřevěná deska
34 x 63,5 cm
Signatura: LD Nora Musatová, Praha 1977
lept 171/200
7,5 x 5 cm
Signatura: UD Hadlač 89
barevný lept 11/27
7,5 x 5 cm
Signatura: UD Hadlač 85
barevný pastel, kuličková pera, perforace
21 x 30 cm
Signatura: PD Zemánková