21,5 x 17 cm (výřez)
Signatura: LD Tamchyna
barevná serigrafie 9/20
53,5 x 44 cm
Signatura: UD Jankovič 79
serigrafie 21/30
50 x 80 cm
Signatura: PD Rudolf Sikora, 1974
21,5 x 16,5 cm (výřez)
Signatura: PD Tamchyna
barevný pastel
24,5 x 34 cm
Signatura: PD Belohradský 1997
koláž, perforovaný papír, kresba tužkou
50 x 40 cm
Signatura: na rubu Laco Černý
1952
olej, lepenka
32 x 49,5 cm
Signatura: PD Aug. Mervart 52, na rubu Aug. Mervart. pod dedikací
fotografie, papír na papíru
8 x 11,5 cm
Signatura: 1982 Otis Laubert na rubu
olej, lepenka
18 x 29,5 cm (výřez)
Signatura: PD Kopáček P. 61
kombinovaná technika, barva, úder obuškem
57 x 34,5 cm
Signatura: PD Marian Meško
1975/1975
kresba fixem
21 x 29,5 cm (list)
Signatura: Milan Adamčiak 74/75 na rubu
koláž, nit, pastel, papír na kartonu
10,5 x 15,5 cm
Signatura: na rubu Otis Laubert
kombinovaná technika, kvaš, tempera
42 x 60 cm
Signatura: PD Načeradský, na rubu Načeradský
kombinovaná grafická technika
48 x 20,5 cm
Signatura: UD K. Oberthor
kresba fixem
35 x 34,5 cm
Signatura: na rubu Milan Adamčiak
26 x 17,5 cm
Signatura: neznačeno, UD 19. 11. 61.
barevný pastel
29 x 27 cm
Signatura: UD 7. 1. 1977. C Marková
olej, lepenka
29,5 x 22,5 cm (výřez)
Signatura: PD Bakulin
barevná litografie 14/55
80 x 55,5 cm
Signatura: PD Jankovič 70
barevný ofset 7/13
48 x 53,5 cm
Signatura: PD D. Fischer 76
1951
24,5 x 19 cm
Signatura: neznačeno
stříkaná barva, pastel, lepenka
70 x 49,5 cm
Signatura: PD Šembera 89
grafický list, papír na papíru
32,5 x 26,5 cm
Signatura: PD V. Malina 1995
uhel, pastel, papír na kartonu
30,5 x 44 cm
Signatura: PD Vobecký 34