kombinovaná technika, koláž, malba, sololit
100 x 60 cm
Signatura: na rubu Bronislaw Kierzkowski 1978
11,5 x 11 cm
Signatura: PD Dalibor Chatrný
6,5 x 3,5 cm
Signatura: UD L. Jiřincová, na rubu autorské razítko
olej, plátno
60 x 60 cm
Signatura: na rubu Scanavino
5,5 x 4 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
8 x 7,5 cm
Signatura: neznačeno
olej, karton
19,5 x 25,5 cm
Signatura: PD Luce
kombinovaná technika,
14,5 x 10,5 cm
Signatura: UD Anderle
30. léta 20. stol.
olej, plátno
47 x 60 cm
Signatura: PD Vaszary J.
8,5 x 7 cm
Signatura: PD J. Jíra 91
barevný linoryt, autorský tisk
15,5 x 11,5 cm
Signatura: UD Jaroslav Šváb 69
dřevoryt, kvaš
50 x 15 cm
Signatura: PD Kupka, na rubu autorské razítko
3 x 2,5 cm
Signatura: D O. Janeček
dřevoryt, kvaš
20 x 15 cm
Signatura: UD Kupka, na rubu autorské razítko
kresba tuší, běloba
18 x 26,5 cm
Signatura: neznačeno
12 x 19,5 cm
Signatura: UD V Komárek
původní dřevoryt
9,5 x 7 cm
Signatura: LD monogram PK v tisku
kolem 1900
olej, lepenka
58 x 64 cm
Signatura: PN Panuška
původní linoryt
12 x 20,5 cm
Signatura: PD monogram K v tisku
litografie 7/50
20 x 6,5 cm
Signatura: PD Matal 87
1910-1913
bronzová plastika
v. 95,5 cm
litografie 7/50
20 x 10,5 cm
Signatura: PD Matal 87
11 x 25 cm
Signatura: PD Vojt Sedláček
suchá jehla, autorský tisk 13/20
32,5 x 65 cm
Signatura: UD Anderle