suchá jehla, akvatinta
19,5 x 18 cm
Signatura: PD Emil Filla, LD monogram E.F. v tisku
19,5 x 23 cm
Signatura: PD Souček
monotyp
39,5 x 29 cm
Signatura: PD JHKocman, 70
serigrafie 35/50
44,5 x 36 cm
Signatura: PD Hayek 93
koláž, kvaš, karton na lepence
15,5 x 26,5 / 22,5 x 34,5 cm
Signatura: na rubu autorské razítko I Štubňa 1965
29,5 x 20,5 cm (výřez)
Signatura: PD Matal 88
tisk
25 x 17,5 cm
Signatura: na rubu autorské razítko Tóth
koláž, sololit
20 x 33 cm
Signatura: na rubu autorské razítko I Štubňa s nečitelnou datcí
barevná suchá jehla
9,5 x 5,5 cm
Signatura: D Sklenář 80
1972/1982
kombinovaná grafická technika 9/20
60,5 x 47 cm
Signatura: PD Chrostowska 72/82
litografie
19 x 13,5 cm
Signatura: UD Sklenář 75
autoofset, perforace, karton II/II
63,5 x 46 cm
Signatura: PD Jan Berdyszak 1981
kresba tuší, kvaš, papír
43 x 43 / 63 x 49,5 cm
Signatura: na rubu Grzegorz Sztabinski / 1981
barevná serigrafie 25/46
57,5 x 39,5 cm
Signatura: PD R. Kratina
18,5 x 24 cm
Signatura: PD Souček
1921
12,5 x 9 cm
Signatura: PD Boh. Kozina, Boh. Kozina 1921 v tisku
kresba tuší, papír, kancelářské sponky, karton
49,5 x 34 cm
Signatura: PD M. Szánkowski 1980
49,5 x 34 cm
barevný lept č. 33
26,5 x 21 cm
Signatura: PD Pavel Šimon, LD P. Š 1941 v tisku
2000
kombinovaná technika, akryl, plátno
55 x 55 cm
Signatura: UD L. Jaroš 2000
18,5 x 26 cm
Signatura: PD B. Lacina
2004
olej, plátno
34 x 39,5 cm
Signatura: LD Z. Höhmová 04
barevná litografie 45/100
30,5 x 16,5 cm
Signatura: PD F. Bič 76
litografie, pastel
16,5 x 22 cm
Signatura: UD Boštík