olej, lepenka
35 x 50 cm
Signatura: sign. UD Matal 58
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
kombinovaná technika, akvarel, pastel
70 x 100 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
2007
lept 29/100
31 x 22 cm
Signatura: sign. PD Kolíbal 07
Vyvolávací cena: | 10 000 Kč |
voskový pastel, karton
92 x 62 cm
Signatura: sign. PD Hanel 1992
Vyvolávací cena: | 35 000 Kč |
asambláž, plastové fólie, barevné nitě 38/60
50 x 50 cm
Signatura: sign. PD Novosad
Vyvolávací cena: | 5 000 Kč |
kombinovaná technika, tempera, karton
48 x 63 cm (výřez)
Signatura: sign. PD M. Rittstein 96
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
1. pol. 70. le
kombinovaná technika, papír
42 x 30 cm
Signatura: sign. na rubu M. Knížák
1. pol. 70. le
kombinovaná technika, papír
42 x 30 cm
dřevěná plastika, asambláž, drát, plast, polychromi
v. 118 cm
Signatura: sign. zezadu monogram K 79
Vyvolávací cena: | 90 000 Kč |
froasáž
50 x 40 cm
Signatura: sign. UD monogram 6. 6. 90
Vyvolávací cena: | 15 000 Kč |
froasáž
50 x 40 cm
Signatura: sign. UD monogram 9. 10. 90
froasáž
50 x 40 cm
Signatura: sign. UD monogram 14. 7. 90
2010
kombinovaná technika, akryl, deska, autorský rám
62 x 62 cm
Signatura: sign. na rubu na štítku Wojnar 2010
olej, lepenka
34 x 42 cm
Signatura: sign. PD M. Štolfa 89
Vyvolávací cena: | 12 000 Kč |
2009
akryl, plátno
89,5 x 60 cm
Signatura: sign. PD Pasta C 2009, na rubu Pasta C 2009
akvarel, papír
37,5 x 56,5 cm
Signatura: sign. PD Jiří Sopko 91
2006
olej, plátno
124,5 x 135 cm
Signatura: sign. na rubu Malina 2006
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
akryl, plátno
110 x 115 cm
Signatura: sign. na rubu monogram / 1997
Vyvolávací cena: | 220 000 Kč |
2004
pastel, akvarel, papír
42 x 59 cm
Signatura: PD Načeradský 2004
2004
rozmývaný pastel, akvarel, papír
42 x 59 cm
Signatura: LD 2004 Načeradský
litografie
23,5 x 30 cm
Signatura: PD Načeradský 61
kvaš, tuš, papír
42 x 30 cm
Signatura: PD Načeradský 91
kvaš, tuš, papír
30 x 42 cm
Signatura: na rubu Načeradský 90
kvaš, tuš, papír
30 x 42 cm
Signatura: PD Načeradský 91