2010
barevná litografie
38 x 32 cm
Signatura: UD Načeradský 2010
2007
barevný lept, autorský tisk 3/10
39,5 x 30 cm
Signatura: PD Olaf Hanel 2007
sádrová plastika, kovová kolorovaná plastika
v. 25 / 88,5 cm
Signatura: neznačeno
reliéfní tisk
38 x 53,5 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek
suchá jehla 18/30
43 x 54,5 cm
Signatura: PD Jaroslav Vožniak 1972
1952-1953
vaječná tempera, plátno
130 x 89 cm
Signatura: LN Bělocvětov 52-53
1954
6 x suchá jehla, autorský tisk
30 x 23,5 / 23,5 x 30 cm
Signatura: 6 x PD Beran 1954
11,5 x 17 cm
Signatura: neznačeno
asambláž, koláž
75,5 x 80,5 cm
Signatura: na rubu Karel Trinkewitz
12,5 x 12 cm
Signatura: neznačeno
asambláž, objekt
32,5 x 36 cm
Signatura: na rubu Jan Kubíček / 1963
2004
barevný ofset, ruční papír
10,5 x 6,5 cm
Signatura: neznačeno
olej, překližka
47 x 39 cm
Signatura: na rubu razítko pozůstalosti autora
kvaš, tuš
14 x 9 cm
Signatura: neznačeno
rozmývaná kresba
20,5 x 13 cm
50. léta 20. stol.
11 x 9 cm
Signatura: UD Boštík
olej, plátno
76 x 86 cm
Signatura: LD V. Tittelbach
14,5 x 12 cm
Signatura: UD Boštík
dřevoryt 18/20
21 x 16 cm
Signatura: PD Dušan Přibil, na rubu autorské razítko
kombinovaná technika, asambláž, plastová deska
35,5 x 52,5 cm
Signatura: PD Jaroslav Šerých 1966
dřevoryt 17/20
19,5 x 19 cm
2 x dřevoryt
10,5 x 6 / 9 x 6,5 cm
Signatura: neznačeno
olej, překližka
100 x 80 cm
Signatura: LD Géza Szobel
akvarel, tuš, tužka
10,5 x 14 cm
Signatura: LD F. Duša