porcelán, kobalt, soli
průměr 30 cm
litografie
13 x 9 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
litografie
13 x 9 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
porcelán, kobalt, zlato
v. 32 cm
litografie
13 x 9 cm
Signatura: UD L. Jiřincová
litografie
18,5 x 12,5 cm
Signatura: PD A. Nauman, Arno Nauman v tisku
triptych, porcelán, povrchová barva, zlato, ruční prořez
litografie
18,5 x 12 cm
Signatura: PD A. Nauman, LD Nauman v tisku
litografie
24 x 18 cm
Signatura: PD M Švabinský, monogram MŠ 58 v tisku
litografie
18,5 x 12,5 cm
Signatura: PD A. Nauman, UD Arno Nauman v tisku
reliéfní tisk
18,5 x 9 cm
Signatura: PD Netušil
17 x 10,5 cm
Signatura: UD Jiří Šindler
litografie
11 x 14,5 cm
Signatura: LD Vojt Sedláček
litografie
11,5 x 17 cm
Signatura: LD Vojt Sedláček
9,5 x 10,5 cm
Signatura: PD Vladimír Šindler
litografie
11,5 x 16,5 cm
Signatura: LD Vojt. Sedláček
barevná litografie
21 x 14,5 cm
Signatura: PD Vojt Sedláček 1943
10,5 x 8 cm
Signatura: UD Tichý 50
10 x 7,5 cm
Signatura: UD Tichý 50
19,5 x 15 cm
Signatura: LD J Váchal v tisku
olej, lepenka
22 x 27 cm
Signatura: PD J. Honsa 1925, na rubu J. Honsa / 1925
barevná litografie 136/150
27,5 x 20 cm
Signatura: PD A Born
kombinovaná technika, akvarel, fix, tužka
20 x 28,5 cm (výřez)
Signatura: PD Moravec Rudné 82
barevná litografie
13,5 x 20 cm
Signatura: PD J. Chudomel 76, na rubu autorské razítko