koláž, kresba tužkou a kuličkovým perem
37 x 48,5 cm
Signatura: PD Jankovič 73
kresba tuší, akvarel
20 x 30 cm
Signatura: PD monogram P 75
2003
počítačová grafika, autorský tisk, ruční papír
25 x 25 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 2003
2003
25 x 25 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 2003
2003
25 x 25 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 2003
kresba tuší, akvarel, tužka
24 x 33,5 cm
Signatura: PD Načeradský 94
kresba tuší, pastel
28 x 21,5 cm
Signatura: PD Načeradský 80
15 x 22 cm
Signatura: PD Načeradský 65
zlacený reliéfní tisk 2/24
34 x 35 cm
Signatura: PD Olbram Zoubek, na rubu 1992
barevný linoryt 25/49
31 x 38,5 cm
Signatura: PD Kokolia 84
lept 1/20
22,5 x 21,5 cm
Signatura: PD Adriena Šimotová 66
kombinovaná grafická technika, autorský tisk
20 x 15 cm
Signatura: PD Jiří Salajka 99
barevný lept 9/23
14,5 x 11 cm
Signatura: PD Istler 87
lept, autorský tisk
19,5 x 14,5 cm
Signatura: PD J. PIleček 88
27,5 x 27,5 cm
Signatura: PD J. Pileček 98
barevný lept, autorský tisk
29,5 x 20 cm
Signatura: UD Pavel Sukdolák
barevný lept 20/40
19 x 13 cm
Signatura: PD Istler 95
lept, autorský tisk
29,5 x 19,5 cm
Signatura: PD J. Pileček 95
62 x 44 cm
Signatura: UD 12. 2. 1974 C. Marková
52 x 35 cm
Signatura: UD 18. 3. 68 C Marková
barevná litografie
32 x 42 cm
Signatura: PD A. Strnadel
2 x dřevoryt
16 x 15,5 / 31,5 x 23 cm
Signatura: PD Mašek V. / PD V. Polášek 43
dřevoryt, lept
25 x 33,5 / 23 x 11,5 cm
Signatura: PD A. Moravec, monogram 23 Mo v tisku / PD K. Štěch
1942, 1937
litografie, dřevoryt
30 x 40 / 32,5 x 24,5 cm
Signatura: PD O Kerhart 42, O. Kerhar v tisku / PD V. Sychra 37