kresba tuší, oboustranná
12,5 x 17 / 14 x 21,5 cm
Signatura: 1 x PD monogram AS
olej, plátno
79,5 x 58 cm
Signatura: PD Iványi Grůünwald Béla
14 x 9,5 cm
Signatura: PD Matouš
16 x 10,5 cm
Signatura: PD Klápště 96
dřevoryt, ruční tisk
17,5 x 12 cm
Signatura: PD V. Junek, monogram VJ v tisku
dřevoryt 1/85
18 x 24 cm
Signatura: PD V. Junek, monogram VJ 57 v tisku
litografie, akvarel
13 x 13,5 cm
Signatura: PD Věroslav Bergr 1982
kresba tužkou, akvarel
15,5 x 10,5 cm
Signatura: UD Věroslav Bergr
kresba tužkou, akvarel
16 x 9,5 cm
Signatura: UD Věroslav Bergr
kresba tužkou, akvarel
16,5 x 6,5 cm
Signatura: UD Věroslav Bergr
kresba tužkou, akvarel
12 x 8,5 cm
Signatura: UD Věroslav Bergr
litografie, akvarel
17 x 12,5 cm
Signatura: UD Věroslav Bergr
olej na dřevěné desce
45 x 66 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 800 000 Kč |
1889
kresba uhlem, karton kašírovaný na plátně
153 x 106 cm
Signatura: sign. PD A. Mucha 89 Paris
Vyvolávací cena: | 1 100 000 Kč |
1910-1913
bronzová plastika
v. 95,5 cm
Signatura: sign. nezjištěna
Vyvolávací cena: | 250 000 Kč |
kolem 1900
olej, lepenka
58 x 64 cm
Signatura: sign. PN Panuška
Vyvolávací cena: | 850 000 Kč |
1916
pastel, uhel, tužka
31 x 19,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD Vl. Hofman
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
1914
pastel, papír
29 x 21,5 cm
Signatura: sign. LD Kupka
Vyvolávací cena: | 450 000 Kč |
kvaš, akvarel, papír
31,2 x 30,5 cm
Signatura: sign. LD Kupka
Vyvolávací cena: | 950 000 Kč |
kvaš, dřevoryt
20 x 15 cm
Signatura: sign. UD Kupka, na rubu autorské razítko
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
kvaš, dřevoryt
20 x 15 cm
Signatura: sign. PD Kupka, na rubu autorské razítko
1924
olej, plátno
56 x 74 cm
Signatura: sign. LD Kars 24, na rubu Kars
olej, plátno
70 x 96 cm
Signatura: sign. PD J. Grus, LD 1932
Vyvolávací cena: | 350 000 Kč |
olej, plátno
41 x 33 cm
Signatura: sign. LN monogram VŠ 26
Vyvolávací cena: | 300 000 Kč |