11,5 x 8 cm
Signatura: UD Klápště 93
suchá jehla 14/70
11,5 x 8 cm
Signatura: PD Klápště 93
15 x 9,5 cm
Signatura: UD Klápště 97
2003
mezzotinta 54/100
13 x 9 cm
Signatura: PD Rea Šimlíková 2003
lept 30/70
24 x 18,5 cm
Signatura: PD J. Pileček 91
olej, karton
30 x 33 cm
Signatura: LD F Holan
8 x 18,5 cm
Signatura: UD F. Cundrla
litografie
44 x 33 cm (výřez)
Signatura: PD Král 1928 v tisku
akvarel, tužka
21,5 x 29,5 cm (výřez)
Signatura: PD Král 1930
bronzová plastika, pozdní lití
v. 47 cm
Signatura: D Gutfreund
barevné křídy, pastel, lepenka
32 x 60,5 cm
Signatura: na rubu a na rámu 2 x autorské razítko
olej, sololit
34 x 44,5 cm
Signatura: na rubu Kokolia 83
objekt
20 x 20 x 8 cm
Signatura: na rubu J. Kovanda 1991
koláž, akvarel, kresba tuší
37,5 x 26,5 cm
Signatura: PD monogram 20. 10. 1973
koláž, kresba tužkou, perem, ruční papír
52,5 x 38,5 cm
Signatura: PD J Králík 95
akvarel, ruční papír
44 x 57,5 cm (výřez)
Signatura: PD Načeradský 66
kombinovaná grafická technika, strukturální grafika
34 x 17 cm
Signatura: UD V. Boudník 1963
28 x 16 cm (výřez)
Signatura: PD Adriena Šimotová 64
kombinovaná technika, tempera, kvaš, vrypy, karton
54 x 45 cm (výřez)
Signatura: PD Endre Nemes 1950
olej, sololit
17 x 25 cm
Signatura: UD Matal 82, na rubu B. Matal 82
37 x 49 cm (výřez)
Signatura: PD Hella Guth 53, na rubu Hella Guth
chiasmáž, asambláž, deska
40 x 30 cm
Signatura: na rubu Jiří Kolář 1965
kombinovaná technika, koláž, kresba, karton
84,5 x 59 cm
Signatura: na rubu Věra Janoušková 1997
olej, plátno
46,5 x 38,5 cm
Signatura: PD P. Kotík