litografie
18 x 13 cm
Signatura: LD S. Krátký v tisku
litografie
13,5 x 20,5 cm
Signatura: LD O. Lasák 39 v tisku
kombinovaná technika, tempera, karton
52 x 36 cm (výřez)
Signatura: LD K. Veleba 84
barevná litografie
24,5 x 20,5 cm
Signatura: PD Aug. Mervart 39. v tisku
litografie
23,5 x 20 cm
Signatura: LD J. Obrovský 39 v tisku
litografie
22,5 x 16,5 cm
Signatura: UD J. Obrovský 39 v tisku
38 x 28 cm
Signatura: PD K. Veleba 77.
litografie
23 x 19 cm
Signatura: LD P. Pištělka 1940 v tisku
52 x 36 cm (výřez)
Signatura: PD Karel Veleba 75
barevná litografie
15,5 x 17,5 cm
Signatura: LD J. Prokop v tisku
52 x 36 cm (výřez)
Signatura: PD K. Veleba 75
litografie
22,5 x 16 cm
Signatura: PD H. Václavek 39 v tisku
litografie
24,5 x 21 cm
Signatura: PD J. Votruba v tisku
barevné křídy
11 x 27 cm
Signatura: neznačeno
52 x 36 cm (výřez)
Signatura: na rubu na štítku Karel Veleba, 1978 v tisku
akvarel, tuš
9,5 x 14,5 cm
Signatura: PD nečitelná
barevná litografie 41/60
12 x 8,5 cm
Signatura: PD J Kremláček
kombinovaná technika, lepenka
31,5 x 43,5 cm (výřez)
Signatura: PD Svatopluk Souček
barevná litografie 66/100
10,5 x 13 cm
Signatura: PD Josef Kadula 85
27,5 x 20 cm
Signatura: LD Z. Kaprál 30
lept 42/60
12,5 x 7,5 cm
Signatura: PD Alex Beran
15,5 x 15,5 cm
Signatura: neznačeno
27,5 x 34 cm
Signatura: LD F. V. Mokrý
18 x 24 cm
Signatura: PD J Jura