1912
olej, lepenka
22 x 27,5 cm
Signatura: sign. LD M. Benka, RD 1912
Vyvolávací cena: | 25 000 Kč |
olej, plátno
64 x 84 cm
Signatura: sign. LD J. Hála 49
Vyvolávací cena: | 280 000 Kč |
olej, plátno
45 x 55 cm
Signatura: sign. PD Al. Kalvoda
Vyvolávací cena: | 55 000 Kč |
kolem 1935
olej, lepenka
42 x 53 cm
Signatura: sign. PD O. Blažíček
Vyvolávací cena: | 80 000 Kč |
olej, plátno
70 x 55 cm
Signatura: sign. PD Lolek St. 30
Vyvolávací cena: | 28 000 Kč |
olej, lepenka
51 x 70 cm
Signatura: sign. PD Jos. Procházka
Vyvolávací cena: | 45 000 Kč |
akvarel, karton
31,5 x 15,5 cm (výřez)
Signatura: sign. PD A Brandeis
olej, lepenka
69 x 98 cm
Signatura: neznačeno
Vyvolávací cena: | 120 000 Kč |
1913
kresba tužkou, akvarel, běloba
37 x 45,5 cm
Signatura: sign. PD T. F. Šimon, UD monogram TFŠ 1913
Vyvolávací cena: | 30 000 Kč |
suchá jehla 9/30
41,5 x 30 cm
Signatura: sign. PD Emil Filla 45, monogram E. F. v tisku
Vyvolávací cena: | 18 000 Kč |
30. léta 20. s
akvarel, papír
28 x 41 cm (výřez)
Signatura: značeno PD pozůstalostní razítko
1916
akvarel, kvaš, karton
25 x 31 cm
Signatura: sign. PD V. Špála 1916
olej, malířská lepenka
49,5 x 49,5 cm
Signatura: sign. PD L Kuba
olej, malířská lepenka
34 x 52 cm
Signatura: sign. PD L Kuba 1939
Vyvolávací cena: | 48 000 Kč |
1898
olej, dřevěná deska
24,5 x 37 cm
Signatura: sign. PD L Kuba
olej, lepenka
41 x 37,5 cm
Signatura: sign, PD L Kuba 1941
olej, lepenka
73 x 60,5 cm
Signatura: sign. LD Karel Souček, na rubu Karel Souček 42
Vyvolávací cena: | 50 000 Kč |
olej, lepenka
23,5 x 34,5 cm
Signatura: sign. LD J. Slavíček
Vyvolávací cena: | 65 000 Kč |
olej, plátno
73,5 x 60,5 cm
Signatura: sign. LD FZ. Eberl.
Vyvolávací cena: | 180 000 Kč |
20. léta 20. s
11,8 x 14 cm
Signatura: sign. PD Kupka
Vyvolávací cena: | 75 000 Kč |
kolem 1910
kresba tuší, papír
31 x 20 cm
Signatura: sign. nezjištěna
29 x 38 cm
Signatura: sign. PN Fr. Hudeček 61
olejová tempera, karton
55 x41 cm
Signatura: sign. LD Pelc 42
Vyvolávací cena: | 70 000 Kč |
kresba tuší, karton
25 x 35 cm (výřez)
Signatura: sign. UD Tichý 43.