barevná serigrafie 5/50
45 x 58 cm
Signatura: PD Jankovič 76
barevná serigrafie 5/50
59 x 43,5 cm
Signatura: PD Jankovič 76
litografie 4/40
27 x 15 cm
Signatura: PD M Švabinský, LD monogram MŠ 56 v tisku
2009
kombinovaná technika, plátno
51 x 60 cm
Signatura: UD L. jaroš 09, na rubu L. Jaroš 09
barevná serigrafie 5/50
47 x 43 cm
Signatura: PD Jankovič 76
barevná serigrafie 5/50
57,5 x 45 cm
Signatura: PD Jankovič 76
olej, překližka
52,5 x 75 cm
Signatura: PD Veris
barevná serigrafie 5/50
45,5 x 57,5 cm
Signatura: PD Jankovič 76
barevná serigrafie 5/55
50 x 44 cm
Signatura: UD Jankovič 77
barevná serigrafie 5/50
46 x 60 cm
Signatura: PD Jankovič 77
1982(?)
olej, plátno
60 x 60 cm
Signatura: PD J Pivovarská 82(?)
barevná serigrafie 5/30
45 x 56,5 cm
Signatura: PN Jankovič 78
barevná serigrafie 5/40
51,5 x 39,5 cm
Signatura: UD Jankovič 78
kvaš
36 x 44 cm (výřez)
Signatura: LD Janča 62
barevná serigrafie 5/50
43,5 x 56 cm
Signatura: PD Jankovič 77
pastel, kresba tužkou
50 x 65 cm
Signatura: LD Brabenec 1986 (částečně autorské slepotiskové razítko), autorské razítko na rubu
kresba uhlem, karton
88 x 62,5 cm
Signatura: PD Miroslav Štolfa 97
serigrafie 23/35
40 x 40 / 65 x 50 cm
Signatura: PD R. Valenta 79
koláž, tempera, kresba perem, karton
30 x 25,5 cm
Signatura: LD monogram 83
barevný lept 9/28
16,5 x 26,5 cm
Signatura: PD Puchnarová 81
2002
počítačová grafika, ruční papír 1/5
24 x 24 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 2002
2003
počítačová grafika, autorský tisk
26 x 25,5 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 03
2003
25,5 x 25,5 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 03
2003
25,5 x 25 cm
Signatura: PD E. Ovčáček 03